Sklep z konfiguratorem okien online

Oknapolskie.pl to innowacyjna platforma pozwalająca użytkownikowi skonfigurować i kupić okna polskiego producenta oparte o system Schüco. Okna te charakteryzuje wysoką izolacyjność cieplna, co pozwala wygenerować duże oszczędności w zużyciu energii, wydajna ochrona przed hałasem, wszechstronne wyposażenie oraz ponadczasowe wzornictwo. Konfigurator umożliwia użytkownikowi w 4 prostych krokach dostosować okna do swoich wymagań i uzyskać błyskawiczną wycenę.

Oknapolskie.pl to świetne rozwiązanie dla osób ceniących polskie marki, wysoką jakość i konkurencyjną cenę produktu.

OknaPolskie.pl to więcej niż sklep internetowy

Działania "Rekinów" cechuje terminowość, kreatywność oraz wysoka jakość wykonywanych usług.

Artur Kołodziej, właściciel
0 2

Dodatkowe wersje językowe (angielska i niemiecka)

0 30%

Wzrost liczby użytkowników rok do roku

0 20 minut

Tyle skrócono czas wyceny w stosunku do ręcznej

0 2 mln

Wariantów okien do wyboru w sklepie

Podgląd realizacji
Realizacja agencji marketingowej RekinySukcesu.pl

To nie jest zwykły sklep internetowy

Jesteśmy przyzwyczajeni do robienia błyskawicznych zakupów przez internet. Dzięki nam bez wychodzenia z domu, a nawet bez wstawania z kanapy, możesz zamówić wprost do Twojego domu… okna.

Znajomość wymiarów wystarczy, by w kilku prostych krokach, także przez telefon, wybrać wymarzone okna, opłacić i tylko czekać, aż zostaną dostarczone przez specjalistyczny transport Oknapolskie.pl.

Natychmiast po wybraniu wszystkich parametrów nasz konfigurator okien dokonuje wyceny i prezentuje cenę użytkownikowi. Wymiary, kolor bądź techniczne właściwości mogą być na bieżąco zmieniane, a cena natychmiast się zaktualizuje.

Nowoczesny konfigurator okien spełniający oczekiwania Klientów

Oknapolskie.pl są jedną z kilku obsługiwanych przez nas marek spółki Matplast. Sklep internetowy dokonujący precyzyjnej wyceny w czasie rzeczywistym pozwolił na dotarcie do nowych Klientów z całej Polski. Zobacz na poniższym filmie (który notabene my wyprodukowaliśmy), jak proste jest dokonanie zakupu na Oknapolskie.pl.

Skontaktuj się z nami
Agencja interaktywna RekinySukcesu.pl

Szukasz efektywnej agencji interaktywnej?

Na naszą efektywność składa się ponad 10-letnie doświadczenie, stale rozwijająca się kadra specjalistów i rzetelne oraz uczciwe podejście do Klienta. Wiemy jak osiągnąć założone cele w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu online.

Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl to ponad 350 zadowolonych Klientów, ponad 2 000 przeszkolonych osób, ponad 500 tys. zł obsługiwanego w roku budżetu w kampaniach PPC. Sumując wszystkie dane, użytkownicy spędzili już łącznie ponad 90 lat na wyprodukowanych przez nas stronach internetowych. A nam ciągle mało. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć jeden z przycisków poniżej i umówić się na wizytę we Wrocławiu, Kłodzku lub na spotkanie online.

keyboard_arrow_up