Sklep z konfiguratorem okien online

Oknapolskie.pl to innowacyjna platforma pozwalająca użytkownikowi skonfigurować i kupić okna polskiego producenta oparte o system Schüco. Okna te charakteryzuje wysoka izolacyjność cieplna, co pozwala wygenerować duże oszczędności w zużyciu energii, wydajna ochrona przed hałasem, wszechstronne wyposażenie oraz ponadczasowe wzornictwo. Konfigurator umożliwia użytkownikowi w 4 prostych krokach dostosować okna do swoich wymagań i uzyskać błyskawiczną wycenę.

Oknapolskie.pl to świetne rozwiązanie dla osób ceniących polskie marki, wysoką jakość i konkurencyjną cenę produktu.

Stworzony przez nas konfigurator został wykonany w technologii React JS i pozwala dopasować produkt do oczekiwań klienta. Składa się on z 4 kroków:

  • wyboru rodzaju okna (widok od wewnątrz)
  • wyboru szklenia (dwuszybowy, trzyszybowy)
  • wyboru koloru oklejenia (jednostronne zewnętrzne, dwustronne)
  • wyboru rozmiaru.

Na podstawie wybranych rozmiarów (X i Y) oraz podaniu ilości jest wyliczana cena brutto. Po wybraniu wszystkich właściwości w konfiguratorze możliwe jest zamówienie online poprzez zintegrowany moduł konfigurator ze sklepem.

OknaPolskie.pl to więcej niż sklep internetowy

Działania "Rekinów" cechuje terminowość, kreatywność oraz wysoka jakość wykonywanych usług.

Artur Kołodziej, właściciel
0 2

Dodatkowe wersje językowe (angielska i niemiecka)

0 30%

Wzrost liczby użytkowników rok do roku

0 20 minut

Tyle skrócono czas wyceny w stosunku do ręcznej

0 2 mln

Wariantów okien do wyboru w sklepie

Podgląd realizacji
Realizacja agencji marketingowej RekinySukcesu.pl

To nie jest zwykły sklep internetowy

Jesteśmy przyzwyczajeni do robienia błyskawicznych zakupów przez internet. Dzięki nam bez wychodzenia z domu, a nawet bez wstawania z kanapy, możesz zamówić wprost do Twojego domu… okna.

Znajomość wymiarów wystarczy, by w kilku prostych krokach, także przez telefon, wybrać wymarzone okna, opłacić i tylko czekać, aż zostaną dostarczone przez specjalistyczny transport Oknapolskie.pl.

Natychmiast po wybraniu wszystkich parametrów nasz konfigurator okien dokonuje wyceny i prezentuje cenę użytkownikowi. Wymiary, kolor bądź techniczne właściwości mogą być na bieżąco zmieniane, a cena natychmiast się zaktualizuje.

Nowoczesny konfigurator okien spełniający oczekiwania Klientów

Oknapolskie.pl są jedną z kilku obsługiwanych przez nas marek spółki Matplast. Sklep internetowy dokonujący precyzyjnej wyceny w czasie rzeczywistym pozwolił na dotarcie do nowych Klientów z całej Polski. Zobacz na poniższym filmie (który notabene my wyprodukowaliśmy), jak proste jest dokonanie zakupu na Oknapolskie.pl.

Skontaktuj się z nami

Agencja interaktywna RekinySukcesu.pl

Marketing w branży Produkcja:

Prowadzisz biznes w branży Produkcja? Dowiedz się jak przechodzić przez kluczowe procesy dla Twojej marki!

Zapraszamy na naszego bloga, gdzie znajdziesz kompleksowe artykuły dotyczące wejścia na rynek i tworzenia silnej marki oraz zwiększenia jej efektywności sprzedażowej i marketingowej. Analiza rynku, research, prowadzenie kampanii marketingowych, wdrożenie sklepu - jeśli którykolwiek z tych procesów jest dla Ciebie niejasny, zapraszamy na naszego bloga!

keyboard_arrow_up