Strona internetowa Oknar

Oknar to firma z 20-letnim doświadczeniem w produkcji okien oraz drzwi. Wykorzystuje wyłącznie surowce od znanych i renomowanych dostawców. Firma została wyróżniona Diamentem Miesięcznika Forbes 2021.

Strona została wyposażona w zaawansowany katalog produktów, z opcją filtrowania. Równie rozbudowana jest galeria realizacji marki Oknar. Zainteresowani ofertą klienci mają do dyspozycji wiele kanałów kontaktu z firmą, w tym live chat, formularz oraz bezpośredni kontakt e-mailowy lub telefoniczny.

Projekt został zbudowany w oparciu o nasz autorski system zarządzania treścią REXT. Jest on wysoce zoptymalizowany pod kątem szybkości działania, przyjazny dla wyszukiwarek (SEO). System REXT daje nieskończone możliwości jego rozbudowy o nowe funkcjonalności, które z biegiem czasu mogą się okazać potrzebne.

0 70+

Produktów zawiera nowa strona internetowa

0 190%

Wzrost liczby użytkowników na nowej stronie

0 2

Tyle razy został zmniejszony czas ładowania strony

0 8%

Tyle wynosi współczynnik konwersji

Podgląd realizacji
Realizacja agencji marketingowej RekinySukcesu.pl

Niezawodne strony dla producentów

Strona WWW to niezwykle ważne miejsce w procesie sprzedażowym wielu firm. Nie inaczej jest z firmą Oknar. To strona pełni funkcję automatycznego handlowca, prezentując najnowszą ofertę, odpowiadając na pytania użytkowników, przekonując klientów przy pomocy portfolio marki. Na stronę trafią klienci z mediów społecznościowych, wyszukiwarki Google’a czy zachęceni innymi formami reklamy.

Nasza agencja interaktywna Wrocław dla firmy Oknar przygotowała wysoce responsywną stronę, tj. taką, która poprawnie wyświetla się na niemal wszystkich urządzeniach Niezależnie od tego, czy będzie ona przeglądana na smartfonie, tablecie czy dużym monitorze w rozdzielczości 4K, dalej będzie oferować taką samą przejrzystość, czytelność oraz dokładność. Ponadto strona jest zgodna ze standardami najważniejszych przeglądarek oraz chwali się rewelacyjnymi osiągami szybkości wczytywania, co wpływa również pozytywnie na jej pozycję w wyszukiwarce Google.

Niezależnie od posiadanego urządzenia jesteśmy w stanie pobrać pliki z sekcji zawierającej pliki do pobrania, dzięki czemu możemy mieć dostęp do nich w dowolnej chwili na każdym urządzeniu.

Zaimplementowane i dopracowane przez nas funkcjonalności

Jak dobrze wiadomo, w obecnych czasach dobra strona internetowa powinna cechować się przejrzystością, responsywnością i być jak najbardziej intuicyjna tak, aby każdy z jej użytkowników przeglądał ją z ogromną łatwością, ale też i przyjemnością. W tym przypadku nie jest inaczej! Oknar jest dużym projektem, który zawiera masę funkcjonalności, które zostały przez nas dopięte na ostatni guzik. Zobacz, co zrobiliśmy:

Zaawansowana optymalizacja pod pozycjonowanie - SEO

Zaawansowana optymalizacja pod pozycjonowanie - SEO

Strona przeszła sporą ilość zabiegów, które miały na celu zwiększyć jej widoczność w wynikach wyszukiwarek. Została dopasowana do nowych wytycznych Google’a pod kątem wydajności. Zadbaliśmy również o to, by posiadała wartościowe, rzetelne teksty, czyli takie, jakie użytkownicy oraz Google lubią najbardziej.

 Integracja z mapami Google

Integracja z mapami Google

Strona zawiera zintegrowaną mapę Google, która wskazuje dokładną lokalizację firmy.

 System wpisów blogowych

System wpisów blogowych

Strona posiada zaawansowany system wpisów blogowych. Artykuły można filtrować ze względu na kategorię czy też popularne wpisy z np. ostatnich 3 miesięcy. Blog działa w sposób asynchroniczny, tj. nowe wpisy się wczytują bez konieczności przeładowania całej strony.

System CMS - REXT

System CMS - REXT

Do utworzenia tej strony został użyty nasz autorski i niezawodny system zarządzania treścią REXT.

 Formularz kontaktowy reCAPTCHA v3

Formularz kontaktowy reCAPTCHA v3

Strona posiada formularz, który zawiera walidację wpisanych w nich wartości oraz sprawdza, czy użytkownik wypełnił jego pola obowiązkowe. Dzięki zaimplementowaniu reCAPTCHA v3 wyeliminowano potrzebę interakcji ze strony użytkownika podczas potwierdzenia przez niego tożsamości. CAPTCHA pozwala chronić naszą stronę przed spamem oraz zmniejsza podatność na ataki. 

Moduł galerii i slidera zdjęć

Moduł galerii i slidera zdjęć

Strona posiada moduły galerii zdjęć oraz slider z animacjami. 

Zapis do newslettera

Zapis do newslettera

Istnieje możliwość zapisania się do newslettera w celu wysyłania najświeższych aktualności ze sklepu na maila odbiorcy. Wszystko to jest zintegrowane z aplikacją MailerLite.
Edytor WYSYWIG

Edytor WYSYWIG

Jest to prosty edytor, który służy do edycji treści stron internetowych z naszego zaplecza. Możemy w nim zmieniać rozmiar tekstu, dodawać nagłówki, zdjęcia oraz wiele innych. Naniesione zmiany przetwarzane są na naszych oczach, przez co to, co zrobimy, widzimy natychmiast na ekranie.

Dodatkowe funkcjonalności:

  • Analityka: Tag Manager, Analytics, Search Console, Yandex
  • Informacja o wykorzystywaniu cookies
  • Informacja o RODO
  • Optymalizacja szybkości wczytywania (lazy load), w tym nowe formaty obrazów WebP
  • Dane uporządkowane: Schema i OpenGraph
  • Nowoczesne animacje

Szukasz efektywnej agencji interaktywnej?

Na naszą efektywność składa się ponad 10-letnie doświadczenie, stale rozwijająca się kadra specjalistów i rzetelne oraz uczciwe podejście do Klienta. Wiemy jak osiągnąć założone cele w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu online.

Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl to ponad 350 zadowolonych Klientów, ponad 2 000 przeszkolonych osób, ponad 500 tys. zł obsługiwanego w roku budżetu w kampaniach PPC. Sumując wszystkie dane, użytkownicy spędzili już łącznie ponad 90 lat na wyprodukowanych przez nas stronach internetowych. A nam ciągle mało. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć jeden z przycisków poniżej i umówić się na wizytę we Wrocławiu, Kłodzku lub na spotkanie online.

keyboard_arrow_up