Obsługa marketingowa Prodim Developer

Prodim Developer to polska spółka działająca na rynku nieruchomości od niemal dekady. W ciągu ostatnich lat oddali kilkaset domów, każdy przygotowany z najwyższą starannością, przy wykorzystaniu najnowszych technologii i najlepszej wiedzy członków zarządu.

Kategoria: Outsourcing
Branża: Nieruchomości

Data wykonania: listopad 2020
Strona www: Prodim Developer

Z Rekinami współpracujemy już od dłuższego czasu. Stworzyli od podstaw nasze dwie nowe strony internetowe. Dodatkowo skutecznie zarządzają całym procesem marketingowym dla naszej firmy. Wszystko przebiega bez zarzutów. Projekty, które powierzyliśmy im do realizacji cechują się pełnym profesjonalizmem, skrupulatnością oraz niebywałą estetyką. Polecamy :)

Katarzyna Rawska, Prodim
Prodim Developer - nieruchomości

Chcesz pozyskiwać więcej klientów?

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić! Wycena jest niezobowiązująca :)

Zakres wykonanych prac

Strategia marketingowa

Identyfikacja wizualna - Świerkowe Bielany
 

Landing page - swierkowebielany.pl

Strona WWW - swierkowebielany.pl (w trakcie)

Strona WWW - pro-dim.pl (w trakcie)

Pozycjonowanie

Content marketing

Kampanie Google Ads

Kampanie Facebook Ads

Kampanie PUSH i Many Chat

E-mail marketing

Zarządzanie stronami i aktualizacja

Utrzymanie stron na serwerze

Obsługa social media

Prace graficzne

Szukasz efektywnej agencji interaktywnej?

Na naszą efektywność składa się ponad 10-letnie doświadczenie, stale rozwijająca się kadra specjalistów i rzetelne oraz uczciwe podejście do Klienta. Wiemy jak osiągnąć założone cele w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu online.

Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl to ponad 350 zadowolonych Klientów, ponad 2 000 przeszkolonych osób, ponad 500 tys. zł obsługiwanego w roku budżetu w kampaniach PPC. Sumując wszystkie dane, użytkownicy spędzili już łącznie ponad 90 lat na wyprodukowanych przez nas stronach internetowych. A nam ciągle mało. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć jeden z przycisków poniżej i umówić się na wizytę we Wrocławiu, Kłodzku lub na spotkanie online.

keyboard_arrow_up