Projekt logo dla rzeczoznawcy majątkowego

RZECZOZNAWCA MAJĄTKOWY Katarzyna Żebrowska jest firmą z olbrzymim doświadczeniem i najwyższym standardem świadczonych usług. Swoje kompetencje potwierdza również wypełnianiem obowiązków biegłej sądowej.

Dla Pani Katarzyny Żebrowskiej przygotowaliśmy między innymi logo, które później z powodzeniem wykorzystaliśmy na stworzonej przez nas stronie internetowej.

Do każdego loga dołączamy także księgę znaków, która określa dozwolone sposoby jego wykorzystania.

Logo jest bardzo ważnym, choć nie jedynym elementem identyfikacji wizualnej firmy. Prawidłowo wykonane logo jest nie tylko znakiem rozpoznawczym firmy. Logo świadczy również o profesjonalizmie marki, a więc logo może wpływać na decyzje klientów.

Kategoria: Identyfikacja wizualna
Branża: Nieruchomości

Data wykonania: kwiecień 2018

RekinySukcesu.pl to firma, którą z czystym sumieniem mogę polecić każdemu, kto szuka jakości na najwyższym poziomie.

Katarzyna Żebrowska, właściciel
Rzeczoznawca Majątkowy - projekt logo

Chcesz pozyskiwać więcej klientów?

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić! Wycena jest niezobowiązująca :)

Zakres wykonanych prac

Logo

Księga znaku

Wizualizacje wykonanych projektów

Szukasz efektywnej agencji interaktywnej?

Na naszą efektywność składa się ponad 10-letnie doświadczenie, stale rozwijająca się kadra specjalistów i rzetelne oraz uczciwe podejście do Klienta. Wiemy jak osiągnąć założone cele w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu online.

Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl to ponad 350 zadowolonych Klientów, ponad 2 000 przeszkolonych osób, ponad 500 tys. zł obsługiwanego w roku budżetu w kampaniach PPC. Sumując wszystkie dane, użytkownicy spędzili już łącznie ponad 90 lat na wyprodukowanych przez nas stronach internetowych. A nam ciągle mało. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć jeden z przycisków poniżej i umówić się na wizytę we Wrocławiu, Kłodzku lub na spotkanie online.

keyboard_arrow_up