Projekt logo dla OVB Magdalena Zieleniewska

Magdalena Zieleniewska zajmuje się szeroko pojętymi usługami finansowymi. Swoją przygodę z branżą finansową rozpoczęła już na II roku studiów na Uniwersytecie Wrocławskim. Od lat pracuje w marketingu sieciowym, który jak sama mówi, jest jej pasją oraz sposobem na życie.

Każda marka osobista, by wyróżnić się na rynku oraz zbudować swój wizerunek i tożsamość, potrzebuje profesjonalnego logo, które będzie zapamiętane przez potencjalnych i dotychczasowych Klientów. Stworzyliśmy identyfikację wizualną, pozwalającą na dalszy rozwój marki.

Kategoria: Identyfikacja wizualna
Branża: Finanse

Data wykonania: grudzień 2017

Magdalena Zieleniewska - projekt logo

Chcesz pozyskiwać więcej klientów?

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić! Wycena jest niezobowiązująca :)

Zakres wykonanych prac

Logo

Księga znaku

Wizualizacje wykonanych projektów

Szukasz efektywnej agencji interaktywnej?

Na naszą efektywność składa się ponad 10-letnie doświadczenie, stale rozwijająca się kadra specjalistów i rzetelne oraz uczciwe podejście do Klienta. Wiemy jak osiągnąć założone cele w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu online.

Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl to ponad 350 zadowolonych Klientów, ponad 2 000 przeszkolonych osób, ponad 500 tys. zł obsługiwanego w roku budżetu w kampaniach PPC. Sumując wszystkie dane, użytkownicy spędzili już łącznie ponad 90 lat na wyprodukowanych przez nas stronach internetowych. A nam ciągle mało. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć jeden z przycisków poniżej i umówić się na wizytę we Wrocławiu, Kłodzku lub na spotkanie online.

keyboard_arrow_up