Strona www dla kliniki weterynaryjnej

SKVET to nowoczesna klinika weterynaryjna budowana od podstaw, czerpiąca doświadczenie z największych klinik weterynaryjnych na świecie, z myślą o stworzeniu obiektu, w którym możliwa będzie kompleksowa diagnostyka oraz leczenie zwierząt.

Dla kliniki SKVET przygotowaliśmy nowoczesną stronę internetową. Jest ona łatwa w edycji dzięki zastosowaniu popularnego systemu CMS Joomla. Dzięki aktualnościom, klinika może publikować porady dotyczące zwierząt, tym samym zapewniając sobie rozpoznawalność i budując zaufanie wśród odwiedzających stronę.

Strona została zoptymalizowana pod kątem wyszukiwarek internetowych (SEO), dzięki czemu można ją łatwiej znaleźć w Google.

Na stronie nie mogło również zabraknąć formularza, dzięki któremu można szybko nawiązać kontakt z kliniką.

Kategoria: Strony www
Branża: Usługi

Data wykonania: grudzień 2017
Strona www: SKVET - specjaliści w leczeniu zwierząt

Kreatywni, elastyczni, profesjonalne oraz indywidualne podejście do klienta. Efekt końcowy na najwyższym poziomie i wart swojej ceny

Aleksander Hamala, właściciel
Skvet - stworzenie strony internetowej

Chcesz pozyskiwać więcej klientów?

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić! Wycena jest niezobowiązująca :)

Zakres wykonanych prac

Optymalizacja pod pozycjonowanie - SEO

Formularz kontaktowy

Wersja responsywna (dostosowanie do urządzeń mobilnych)

Animacje graficzne

Aktualności, blog

CMS Joomla

Dodatkowe:

  • Automatyczne kopie bezpieczeństwa,
  • Informacja o wykorzystywaniu cookies.

Szukasz efektywnej agencji interaktywnej?

Na naszą efektywność składa się ponad 10-letnie doświadczenie, stale rozwijająca się kadra specjalistów i rzetelne oraz uczciwe podejście do Klienta. Wiemy jak osiągnąć założone cele w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu online.

Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl to ponad 350 zadowolonych Klientów, ponad 2 000 przeszkolonych osób, ponad 500 tys. zł obsługiwanego w roku budżetu w kampaniach PPC. Sumując wszystkie dane, użytkownicy spędzili już łącznie ponad 90 lat na wyprodukowanych przez nas stronach internetowych. A nam ciągle mało. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć jeden z przycisków poniżej i umówić się na wizytę we Wrocławiu, Kłodzku lub na spotkanie online.

keyboard_arrow_up