Strona internetowa osiedla Świerkowe Bielany

Świerkowe Bielany to nowoczesne osiedle powstające tuż pod Wrocławiem, z doskonałą komunikacją z miastem, a zarazem świetnym dostępem do przyrody. Stworzona przez nas strona internetowa Świerkowych Bielan posiada wiele udogodnień, dzięki którym użytkownik może w łatwy sposób zapoznać się z zaletami osiedla, jak i samych domów.

Na zakładkach umieściliśmy wirtualny spacer po nieruchomościach, dzięki któremu potencjalny Klient będzie mógł lepiej wyobrazić sobie, jak każdy z nich wygląda od środka. Istotna jest także obszerna galeria zdjęć z inwestycji oraz możliwość wyznaczenia trasy do nieruchomości.

Wróżyliśmy także interaktywną prezentację informacji o domach, by były one przedstawione w jak najbardziej atrakcyjny dla użytkownika sposób.

W przypadku tego typu stron internetowych niezbędnym elementem jest pozycjonowanie, dzięki któremu potencjalni Klienci łatwiej dotrą na witrynę.

Świerkowe Bielany - domy na sprzedaż pod Wrocławiem

Chcesz pozyskiwać więcej klientów?

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić! Wycena jest niezobowiązująca :)

Zakres wykonanych prac

System CMS - Joomla (z licznymi autorskimi rozszerzeniami)
 

Wbudowany wirtualny spacer po nieruchomościach

Blog

Galeria zdjęć z realizacji inwestycji

Interaktywna prezentacja informacji o domach

Możliwość wyznaczenia trasy do nieruchomości

Newsletter

Zaawansowana optymalizacja pod pozycjonowanie - SEO
 

Wizualizacja osiedla i domów

Szukasz efektywnej agencji interaktywnej?

Na naszą efektywność składa się ponad 10-letnie doświadczenie, stale rozwijająca się kadra specjalistów i rzetelne oraz uczciwe podejście do Klienta. Wiemy jak osiągnąć założone cele w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu online.

Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl to ponad 350 zadowolonych Klientów, ponad 2 000 przeszkolonych osób, ponad 500 tys. zł obsługiwanego w roku budżetu w kampaniach PPC. Sumując wszystkie dane, użytkownicy spędzili już łącznie ponad 90 lat na wyprodukowanych przez nas stronach internetowych. A nam ciągle mało. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć jeden z przycisków poniżej i umówić się na wizytę we Wrocławiu, Kłodzku lub na spotkanie online.

keyboard_arrow_up