Strona www dla Wille Miejskie Krzycka

"Wille Miejskie krzycka 73-75" to wyjątkowe miejsce położone przy ul. Krzyckiej 73, Krzyckiej 73a, Krzyckiej 75 i Krzyckiej 75a we Wrocławiu. Nowoczesne budynki wyróżniają się modernistyczną architekturą oraz jakością materiałów wykorzystanych do budowy. Mieszkania cechuje wysoki komfort oraz przestrzenne pokoje.

Kategoria: Strony www
Branża: Nieruchomości

Data wykonania: grudzień 2019
Strona www: Wille Miejskie Krzycka

Agencja interaktywna i marketingowa RekinySukcesu.pl realizowała dla spółek Grupy EURO-DOM działania promocyjne polegające m.in. na budowie trzech stron internetowych, stworzeniu i prowadzeniu profilu na Fejsbuku oraz zarządzaniu optymalizacją i reklamami w sieci internetowej. Podczas dotychczasowej współpracy przedstawiciele Agencji wykazali się rzetelnością, terminowością, umiejętnością elastycznej współpracy i zrozumieniem naszych potrzeb. Usługi były wykonywane fachowo z dotrzymaniem zobowiązań i uzgodnień.

Paweł Kowalew, Dyrektor Sprzedaży
Wille Miejskie Krzycka

Zakres wykonanych prac

Konfigurator ułatwiający wybór mieszkania

CMS - Joomla

System zarządzania aktualnościami

Czat

Wykorzystanie danych strukturalnych Google

Zaawansowana optymalizacja pod pozycjonowanie - SEO

Wersja responsywna (dostosowanie do urządzeń mobilnych)

Zgodność z PHP 7

Tłumaczenie strony w czasie rzeczywistym - Google Translate

Integracja z Mapami Google

Dodatkowe:

  • Automatyczne kopie bezpieczeństwa,
  • Informacja o wykorzystywaniu cookies,
  • Integracja z Google Tag Manager,
  • Yandex Metrica, Google Search Console, Google Maps.
  • Powiadomienia PUSH

Szukasz efektywnej agencji interaktywnej?

Efektywność to najważniejszy parametr cechujący skuteczne działania w Internecie. Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl wie jak osiągnąć założone cele w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu online.

Ponad 300 zadowolonych Klientów, ponad 2 000 przeszkolonych osób, a nam ciągle mało. Sumując wszystkie dane, użytkownicy spędzili już łącznie ponad 90 lat na wyprodukowanych przez nas stronach internetowych. Dzięki temu o Twoim Kliencie wiemy wszystko, a nawet i więcej. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć jeden z przycisków poniżej i umówić się na wizytę we Wrocławiu, Kłodzku lub rozmowę zdalną.

keyboard_arrow_up