Strona www dla Wille Miejskie Krzycka

"Wille Miejskie krzycka 73-75" to wyjątkowe miejsce położone przy ul. Krzyckiej 73, Krzyckiej 73a, Krzyckiej 75 i Krzyckiej 75a we Wrocławiu. Nowoczesne budynki wyróżniają się modernistyczną architekturą oraz jakością materiałów wykorzystanych do budowy. Mieszkania cechuje wysoki komfort oraz przestrzenne pokoje.

Dla tego klienta stworzyliśmy responsywną stronę internetową z wykorzystaniem danych strukturalnych Google. Utworzyliśmy system zarządzania aktualnościami, który w przyszłości ułatwi edytowanie treści. W witrynie umieściliśmy czat oraz zintegrowaliśmy ją z Mapami Google. Od teraz klienci mają możliwość interaktywnego wyboru mieszkania/apartamentu.

Dodatkowym atutem jest tłumaczenie w czasie rzeczywistym dzięki Google Translate. Do naszych zadań należała również zaawansowana optymalizacja pod pozycjonowanie - SEO - która sprawia, że strona wyświetla się wysoko w wynikach wyszukiwania i potencjalni klienci łatwiej na nią trafią.

Kategoria: Strony www
Branża: Nieruchomości

Data wykonania: grudzień 2019
Strona www: Wille Miejskie Krzycka

Agencja interaktywna i marketingowa RekinySukcesu.pl realizowała dla spółek Grupy EURO-DOM działania promocyjne polegające m.in. na budowie trzech stron internetowych, stworzeniu i prowadzeniu profilu na Fejsbuku oraz zarządzaniu optymalizacją i reklamami w sieci internetowej. Podczas dotychczasowej współpracy przedstawiciele Agencji wykazali się rzetelnością, terminowością, umiejętnością elastycznej współpracy i zrozumieniem naszych potrzeb. Usługi były wykonywane fachowo z dotrzymaniem zobowiązań i uzgodnień.

Paweł Kowalew, Dyrektor Sprzedaży
Wille Miejskie Krzycka

Chcesz pozyskiwać więcej klientów?

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić! Wycena jest niezobowiązująca :)

Zakres wykonanych prac

Konfigurator ułatwiający wybór mieszkania

CMS - Joomla

System zarządzania aktualnościami

Czat

Wykorzystanie danych strukturalnych Google

Zaawansowana optymalizacja pod pozycjonowanie - SEO

Wersja responsywna (dostosowanie do urządzeń mobilnych)

Zgodność z PHP 7

Tłumaczenie strony w czasie rzeczywistym - Google Translate

Integracja z Mapami Google

Dodatkowe:

  • Automatyczne kopie bezpieczeństwa,
  • Informacja o wykorzystywaniu cookies,
  • Integracja z Google Tag Manager,
  • Yandex Metrica, Google Search Console, Google Maps.
  • Powiadomienia PUSH

Szukasz efektywnej agencji interaktywnej?

Na naszą efektywność składa się ponad 10-letnie doświadczenie, stale rozwijająca się kadra specjalistów i rzetelne oraz uczciwe podejście do Klienta. Wiemy jak osiągnąć założone cele w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu online.

Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl to ponad 350 zadowolonych Klientów, ponad 2 000 przeszkolonych osób, ponad 500 tys. zł obsługiwanego w roku budżetu w kampaniach PPC. Sumując wszystkie dane, użytkownicy spędzili już łącznie ponad 90 lat na wyprodukowanych przez nas stronach internetowych. A nam ciągle mało. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć jeden z przycisków poniżej i umówić się na wizytę we Wrocławiu, Kłodzku lub na spotkanie online.

keyboard_arrow_up