Strona internetowa dla firmy EURO-DOM

EURO-DOM to wrocławski deweloper działający na rynku od 2002 roku. Specjalizuje się w budowie wyjątkowych oraz stojących na najwyższym architektonicznym poziomie osiedli mieszkaniowych. Budowy są realizowane z zastosowaniem szlachetnych materiałów wykończeniowych, indywidualnych technologii, dla których wyszukuje atrakcyjnie położone lokalizacje.

Dla firmy EURO-DOM przygotowaliśmy klasyczną stronę internetową wzbogaconą w wiele użytecznych funkcji, takich jak czat, tłumaczenie w czasie rzeczywistym (na silniku Google Translate), galeria realizacji, opinie klientów.

Ponieważ branża deweloperska jest nierozerwalnie związana z estetyką, a estetyka jest oczkiem w głowie EURO-DOM, postawiliśmy na bardzo oryginalny design. Wzorem budynków stworzonych przez EURO-DOM, sekcje na stronie również są niebanalne, bogato zdobione, a jednocześnie w pełni użyteczne. Taki efekt uzyskaliśmy m.in. poprzez rezygnację ze standardowego prostokątnego kształtu strony i jej elementów na rzecz dużej ilości skosów.

Zoptymalizowaliśmy stronę pod SEO. Treści oraz nagłówki zostały starannie dobrane, a czas wczytywania strony został maksymalnie zmniejszony.

Kategoria: Strony www
Branża: Nieruchomości

Data wykonania: luty 2020
Strona www: EURO-DOM - wrocławski deweloper

Agencja interaktywna i marketingowa RekinySukcesu.pl realizowała dla spółek Grupy EURO-DOM działania promocyjne polegające m.in. na budowie trzech stron internetowych, stworzeniu i prowadzeniu profilu na Fejsbuku oraz zarządzaniu optymalizacją i reklamami w sieci internetowej. Podczas dotychczasowej współpracy przedstawiciele Agencji wykazali się rzetelnością, terminowością, umiejętnością elastycznej współpracy i zrozumieniem naszych potrzeb. Usługi były wykonywane fachowo z dotrzymaniem zobowiązań i uzgodnień.

Paweł Kowalew, Dyrektor Sprzedaży
Euro-Dom - nowoczesne budownictwo

Chcesz pozyskiwać więcej klientów?

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić! Wycena jest niezobowiązująca :)

Zakres wykonanych prac

CMS - Joomla

System zarządzania aktualnościami

Aplikacja typu LiveChat

Wykorzystanie danych strukturalnych Google

Zaawansowana optymalizacja pod pozycjonowanie - SEO

Wersja responsywna (dostosowanie do urządzeń mobilnych)

Zgodność z PHP 7

Integracja z Mapami Google

Dodatkowe:

  • Automatyczne kopie bezpieczeństwa,
  • Informacja o wykorzystywaniu cookies,
  • Integracja z Google Tag Manager, Yandex Metrica, Google Search Console, Google Analytics

Szukasz efektywnej agencji interaktywnej?

Na naszą efektywność składa się ponad 10-letnie doświadczenie, stale rozwijająca się kadra specjalistów i rzetelne oraz uczciwe podejście do Klienta. Wiemy jak osiągnąć założone cele w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu online.

Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl to ponad 350 zadowolonych Klientów, ponad 2 000 przeszkolonych osób, ponad 500 tys. zł obsługiwanego w roku budżetu w kampaniach PPC. Sumując wszystkie dane, użytkownicy spędzili już łącznie ponad 90 lat na wyprodukowanych przez nas stronach internetowych. A nam ciągle mało. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć jeden z przycisków poniżej i umówić się na wizytę we Wrocławiu, Kłodzku lub na spotkanie online.

keyboard_arrow_up