Agencja marketingowa

Ocean pomysłów?

Wiemy jak przekuć
je na sukces w Internecie!

 

Sprawdź nas

Zjedź na dół
środa, 07 marca 2012 02:00
PO CO MI TO SEO?

Optymalizacja pod pozycjonowanie

SEO czyli ang. Search Engine Optimization to sposób na optymalne przygotowanie strony pod kątem pozycjonowania w najpopularniejszej wyszukiwarce jaką jest www.google.pl. Dawniej tworząc stronę wystarczyło wpisać słowa kluczowe (które często nie miały nic wspólnego z treścią) i ... udawało się znaleźć na wymarzonej pierwszej stronie wyszukiwania. Dzisiejszy natłok stron wymusza w nas więcej pracy. Na dobre wykonanie strony składa się wiele czynników: począwszy od linków danej podstrony, poprzez odpowiedni tytuł, treść i nagłówki, aż po adekwatne opisywanie zdjęć. 

Jeśli spotkacie się z firmą która powie Wam: ok, nic nie zmieniajcie na stronie a my wykonamy Wam pozycjonowanie to ... będą mieli rację. Zrobią to, będziecie super zadowoleni, ale jeśli przestaniecie im płacić wtedy Wasza witryna zagubi się w czeluściach Internetu = bardzo spadnie w pozycjonowaniu. Firmy takie działają na zasadzie linków sponsorowanych i takie pozycjonowanie choć szybkie, to dużo bardziej kosztowne oraz mniej stabilne niż SEO. Resumując: chcesz mieć pozycjonowanie na lata? Zainwestuj w SEO.

Mateusz Biernacki
Mateusz Biernacki

Subskrybuj na YT

Kalendarz wpisów

« Grudzień 2018 »
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nie
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

image

Poczuj się jak Rekin w wodzie!

Efektywność to najważniejszy parametr cechujący skuteczne działania w Internecie. Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl wie jak osiągnąć wysoką efektywność w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu.

Ponad 100 zadowolonych Klientów, ponad 300 przeszkolonych osób, a nam ciągle mało. Już więcej niż 9 lat spędzili użytkownicy na wykonanych przez agencję interaktywną Wrocław stronach internetowych. Dzięki temu o Twoim Kliencie wiemy wszystko, a nawet i więcej. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć w jeden z przycisków poniżej.

 

Konfigurator Kontakt

Rekiny Mobile Menu