Zjedź na dół
Agencja marketingowa

Ocean pomysłów?

Wiemy jak przekuć
je na sukces w Internecie!

 

Sprawdź nas

niedziela, 27 styczenia 2013 01:00
CZAS ŻYCIA STRONY WWW

Czas życia strony www

Tworzenie nowej strony www to nie tylko wygląd, treść i narzędzia to również planowanie długoterminowe. Każdy z nas zadaje sobie pytanie: jeśli teraz wykonam stronę internetową swojej firmy to za jaki czas będę chciał zrobić nową wersję?

Do końca lat 90-tych wszystkie produkty i usługi tworzone były z myślą o tym, żeby służyły jak najdłużej. Niestety czasy kapitalizmu i konsumpcji zmieniły to podejście. Pralka działa poprawnie tylko w okresie 2 letniej gwarancji, a telefon komórkowy tylko przez czas abonamentu.

Podobnie sytuacja wygląda w branży interactive. Częstotliwość zmiany wersji systemów komputerowych, przeglądarek czy ekranów w komputerach i laptopach zmusza do ciągłej adaptacji. Jak więc określić współczesny czas życia strony internetowej?

Według nas da się zaprojektować stronę www nawet na 5 lat. Nie obejdzie się jednak bez systematycznych, aczkolwiek drobnych zmian. Jeśli posiadasz stronę starszą niż 5 lat to niestety musisz pomyśleć o ... wymianie na nowy, lepszy model.

Mateusz Biernacki
Mateusz Biernacki

Subskrybuj na YT

Kalendarz wpisów

« Kwiecień 2020 »
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nie
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

image

Poczuj się jak Rekin w wodzie!

Efektywność to najważniejszy parametr cechujący skuteczne działania w Internecie. Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl wie jak osiągnąć wysoką efektywność w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu.

Ponad 100 zadowolonych Klientów, ponad 300 przeszkolonych osób, a nam ciągle mało. Już więcej niż 9 lat spędzili użytkownicy na wykonanych przez agencję interaktywną Wrocław stronach internetowych. Dzięki temu o Twoim Kliencie wiemy wszystko, a nawet i więcej. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć w jeden z przycisków poniżej.

 

Konfigurator Kontakt

Rekiny Mobile Menu