Responsywnie VS. mobilnie

Telefony komórkowe (smartfony) to najszybciej rozwijająca się platforma obsługująca Internet. Większość z nas co raz częściej odbiera maile, przegląda strony internetowe czy używa komunikatorów w wersjach na telefony komórkowe. Wobec takiego trendu nowe strony internetowe posiadają wersje mobilne (okrojone wersje strony www przeznaczone na telefony komórkowe).

Równolegle co raz bardziej modne staje się tzw. projektowanie responsywne. Tak zaprojektowane strony automatycznie dopasowują się do wielkości ekranu urządzenia, na którym są one wyświetlane. Więcej o różnicach pomiędzy wersją mobilną a responsywną można przeczytać tutaj.

Czy temat jest wart przysłowiowej "świeczki"? Według najnowszych badań więcej osób idzie spać z telefonem komórkowym niż ze swoim partnerem seksualnym... 

Szukasz efektywnej agencji interaktywnej?

Efektywność to najważniejszy parametr cechujący skuteczne działania w Internecie. Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl wie jak osiągnąć założone cele w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu online.

Ponad 300 zadowolonych Klientów, ponad 2 000 przeszkolonych osób, a nam ciągle mało. Sumując wszystkie dane, użytkownicy spędzili już łącznie ponad 90 lat na wyprodukowanych przez nas stronach internetowych. Dzięki temu o Twoim Kliencie wiemy wszystko, a nawet i więcej. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć jeden z przycisków poniżej i umówić się na wizytę we Wrocławiu, Kłodzku lub rozmowę zdalną.

Zobacz inne:

close
keyboard_arrow_up