Responsywnie VS. mobilnie

Telefony komórkowe (smartfony) to najszybciej rozwijająca się platforma obsługująca Internet. Większość z nas co raz częściej odbiera maile, przegląda strony internetowe czy używa komunikatorów w wersjach na telefony komórkowe. Wobec takiego trendu nowe strony internetowe posiadają wersje mobilne (okrojone wersje strony www przeznaczone na telefony komórkowe).

Projektowanie responsywne

Równolegle co raz bardziej modne staje się tzw. projektowanie responsywne. Tak zaprojektowane strony automatycznie dopasowują się do wielkości ekranu urządzenia, na którym są one wyświetlane. Więcej o różnicach pomiędzy wersją mobilną a responsywną można przeczytać tutaj.

Czy to się opłaca?...

Czy temat jest wart przysłowiowej "świeczki"? Według najnowszych badań więcej osób idzie spać z telefonem komórkowym niż ze swoim partnerem seksualnym... 

keyboard_arrow_up

Szukasz efektywnej agencji interaktywnej?

Na naszą efektywność składa się ponad 10-letnie doświadczenie, stale rozwijająca się kadra specjalistów i rzetelne oraz uczciwe podejście do Klienta. Wiemy jak osiągnąć założone cele w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu online.

Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl to ponad 350 zadowolonych Klientów, ponad 2 000 przeszkolonych osób, ponad 500 tys. zł obsługiwanego w roku budżetu w kampaniach PPC. Sumując wszystkie dane, użytkownicy spędzili już łącznie ponad 90 lat na wyprodukowanych przez nas stronach internetowych. A nam ciągle mało. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć jeden z przycisków poniżej i umówić się na wizytę we Wrocławiu, Kłodzku lub na spotkanie online.

Zobacz inne:

close
keyboard_arrow_up