Czas życia strony WWW

Tworzenie nowej strony www to nie tylko wygląd, treść i narzędzia to również planowanie długoterminowe. Każdy z nas zadaje sobie pytanie: jeśli teraz wykonam stronę internetową swojej firmy to za jaki czas będę chciał zrobić nową wersję?

2 lata gwarancji?

Do końca lat 90-tych wszystkie produkty i usługi tworzone były z myślą o tym, żeby służyły jak najdłużej. Niestety czasy kapitalizmu i konsumpcji zmieniły to podejście. Pralka działa poprawnie tylko w okresie 2 letniej gwarancji, a telefon komórkowy tylko przez czas abonamentu.

Różnice branż

Podobnie sytuacja wygląda w branży interactive. Częstotliwość zmiany wersji systemów komputerowych, przeglądarek czy ekranów w komputerach i laptopach zmusza do ciągłej adaptacji. Jak więc określić współczesny czas życia strony internetowej?

Dla stron rekomendujemy 5 lat

Według nas da się zaprojektować stronę www nawet na 5 lat. Nie obejdzie się jednak bez systematycznych, aczkolwiek drobnych zmian. Jeśli posiadasz stronę starszą niż 5 lat to niestety musisz pomyśleć o ... wymianie na nowy, lepszy model.

keyboard_arrow_up

Szukasz efektywnej agencji interaktywnej?

Na naszą efektywność składa się ponad 10-letnie doświadczenie, stale rozwijająca się kadra specjalistów i rzetelne oraz uczciwe podejście do Klienta. Wiemy jak osiągnąć założone cele w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu online.

Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl to ponad 350 zadowolonych Klientów, ponad 2 000 przeszkolonych osób, ponad 500 tys. zł obsługiwanego w roku budżetu w kampaniach PPC. Sumując wszystkie dane, użytkownicy spędzili już łącznie ponad 90 lat na wyprodukowanych przez nas stronach internetowych. A nam ciągle mało. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć jeden z przycisków poniżej i umówić się na wizytę we Wrocławiu, Kłodzku lub na spotkanie online.

Zobacz inne:

close
keyboard_arrow_up