Zjedź na dół
Agencja marketingowa

Ocean pomysłów?

Wiemy jak przekuć
je na sukces w Internecie!

 

Sprawdź nas

O dobry wizerunek firmy warto zadbać od samego początku. Wykonujemy pełną identyfikację wizualną dla firm, na którą składają się m.in.: projekt logotypu, księga znaku, wizytówki, ulotki, bannery, standy, kalendarze, plakaty itp.

Identyfikacja wizualna

Budowanie tożsamości wizualnej to proces długotrwały i bardzo delikatny. Na każdym etapie utrwalania wizerunku firmy czai się wiele pułapek. Z naszą pomocą będą Państwo mogli uniknąć błędów, które są często powielane.

O dobry wizerunek firmy warto zadbać od samego początku. Podstawowym elementem jest logotyp. Należy jednak pamiętać, aby jego dobór był starannie przemyślany. Pozwoli to uniknąć późniejszych poprawek i wynikających z tego niepotrzebnych kosztów.

Przemyślana identyfikacja wizualna jest koniecznością. Błędy popełnione przy tworzeniu dobrych skojarzeń z naszą marką mogą spowodować w konsekwencji konieczność zmiany wizerunku. To z pewnością pociągnie za sobą wielokrotnie większe koszty niż tworzenie odpowiedniego wizerunku od fundamentów.

W zakres budowania identyfikacji firmy wchodzą również elementy marketingu internetowego, takie jak: strony internetowe i ich pozycjonowanie, prezentacje multimedialne, broszury czy katalogi reklamowe, reklamy prasowe a nawet sposób aranżacji przestrzeni w biurze czy wygląd samochodów służbowych.

identyfikacja wizualna Wrocław

Tworzymy grafiki

główny element brandingu

Logo

Element brandingu

niewielka reklama zewnętrzna

Ulotki

Niewielka objętość, reklama zewnętrzna

wielkoformatowa reklama zewnętrzna

Reklamy billboardowe

Wielkoformatowe, reklama zewnętrzna

Profesjonalne wizytówki dla firm

Wizytówki

Profesjonalne wizytówki dla firm

duża reklama zewnętrzna

Plakaty

Duży format, reklama zewnętrzna

reklama w internecie

Banery

Na potrzeby portali społecznościowych lub reklam

Kreowanie wizerunku

Identyfikacja wizualna jest elementem brandingu - procesu zarządzania marką, komunikowania jej tożsamości oraz jej pozycjonowania w umysłach Klientów. Pojęcie brandingu używane jest w szerokim kontekście, od strategii oraz spójnej, zintegrowanej wizji, aż po związane z marką działania komunikacyjne.

Marka jest najważniejszym (centralnym) instrumentem współczesnego marketingu, natomiast nazwa marketingowa jest podstawowym narzędziem brandingu. Marka wykorzystywana jest jako środek komunikacji z klientem. Jej wizerunek wspomaga sprzedaż usługi, czy produktu i wpływa na postrzeganie go w jakiś określony sposób.

Agencja marketingowa Wrocław proponuje Państwu następujące usługi związane z brandingiem:

  • Eksponowanie walorów produktu lub usługi państwa firmy poprzez przedstawienie ich w oryginalny, atrakcyjny dla Klienta sposób,
  • Opracowanie strategii firmy oraz działań mających na celu propagowanie pozytywnych cech elementów takich jak marka i logotyp,
  • Wygenerowanie odpowiednich haseł marketingowych kojarzących się z naszą marką i oddających jej szczególne właściwości,
  • Wykonanie strony internetowej.
kreowanie wizerunku Wrocław

Wybrane realizacje

Logotyp dla firmy Get Home Developer
Teczka dla firmy Matplast
Logotyp dla firmy AkaiMed
Notes dla firmy Bohn
Logotyp dla firmy Studziński & Partnerzy
Logotyp dla firmy Bohn
Logotyp dla firmy Inposterum
Billboard lda firmy Matplast
Logotyp dla firmy Hotel Morawa

image

Poczuj się jak Rekin w wodzie!

Efektywność to najważniejszy parametr cechujący skuteczne działania w Internecie. Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl wie jak osiągnąć wysoką efektywność w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu.

Ponad 100 zadowolonych Klientów, ponad 300 przeszkolonych osób, a nam ciągle mało. Już więcej niż 9 lat spędzili użytkownicy na wykonanych przez agencję interaktywną Wrocław stronach internetowych. Dzięki temu o Twoim Kliencie wiemy wszystko, a nawet i więcej. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć w jeden z przycisków poniżej.

 

Konfigurator Kontakt

Rekiny Mobile Menu