Strona internetowa dla firmy B-Service

B-Service to profesjonalna firma świadcząca usługi w szeroko rozumianym kontekście BHP - od nadzorów, przez obsługę przedsiębiorstw, aż do specjalistycznych szkoleń i kursów. Wiedza zdobywana przez lata doświadczenia na rynku realnie wpływa na niezwykle wysoką jakość działań marki.

Dla B-Service zrealizowaliśmy intuicyjną dla użytkownika i nowoczesną stronę internetową, która stała się swoistą wizytówką. Dzięki zastosowanemu systemowi aktualności, marka z łatwością dzieli się wartościowymi informacjami i poradami branżowymi - firma ma możliwość dodawania wpisów blogowych i zarządzania nimi poprzez zaplecze (CMS). Warto wspomnieć również o wielopoziomowym menu, jakie było konieczne do zastosowania w tym przypadku.

Zależało nam na tym, aby witryna była jak najbardziej atrakcyjna wizualnie, dlatego wdrożyliśmy nowoczesne animacje i slidery. Korzystnie wpływają one na wygląd całości, a nie zaburzają przyswajania informacji przez użytkownika. Podczas tego typu realizacji, istotne są dla nas również kwestie techniczne - zadbaliśmy o to, aby format zdjęć (WebP) pozwalał na jak najszybsze wczytywanie się strony. Zoptymalizowaliśmy ją pod względem parametrów PageSpeed, aby każdy, kto ją odwiedza, mógł cieszyć się niczym niezachwianymi funkcjonalnościami.

W Rekinach zależy nam także na wysokiej pozycji witryny w wynikach wyszukiwania, dlatego zbudowaliśmy poprzedzoną wnikliwą analizą strategię działań SEO, które regularnie realizujemy. Strona została między innymi odpowiednio zoptymalizowana pod pozycjonowanie.

Na koniec warto podkreślić tłumaczenia strony w locie z pomocą Google Translate, aby każdy, nawet poza granicami kraju, mógł dowiedzieć się więcej na temat obszaru działania B-Service. Aby ułatwić firmie nawiązywanie komunikacji z odbiorcami, wbudowaliśmy formularz kontaktowy.

B-Service

Chcesz pozyskiwać więcej klientów?

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić! Wycena jest niezobowiązująca :)

Zakres wykonanych prac

Konwersja zdjęć na WebP

Optymalizacja pod kątem wczytywania strony

Nowoczesne animacje

Optymalizacja pod pozycjonowanie

Automatyczne tłumaczenia w locie

Zgodność z OpenGraphem i schema.org

Tworzenie treści na bloga

CMS Joomla

Wersja responsywna (dostosowanie do urządzeń mobilnych)

Formularz kontaktowy z zabezpieczeniem przed spamem (reCaptcha v3)

Zaawansowane i wielopoziomowe menu

Szukasz efektywnej agencji interaktywnej?

Na naszą efektywność składa się ponad 10-letnie doświadczenie, stale rozwijająca się kadra specjalistów i rzetelne oraz uczciwe podejście do Klienta. Wiemy jak osiągnąć założone cele w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu online.

Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl to ponad 350 zadowolonych Klientów, ponad 2 000 przeszkolonych osób, ponad 500 tys. zł obsługiwanego w roku budżetu w kampaniach PPC. Sumując wszystkie dane, użytkownicy spędzili już łącznie ponad 90 lat na wyprodukowanych przez nas stronach internetowych. A nam ciągle mało. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć jeden z przycisków poniżej i umówić się na wizytę we Wrocławiu, Kłodzku lub na spotkanie online.

keyboard_arrow_up