Strona internetowa Elmar BHP

Elmar BHP jest profesjonalną firmą BHP, która od ponad 30 lat specjalizuje się w doborze i sprzedaży artykułów BHP i środków ochrony indywidualnej. Priorytetem w ich działaniach jest poprawa bezpieczeństwa i komfortu pracy w firmach. Duża wiedza, doświadczenie i doskonała znajomość rynku BHP spowodowała, że zaufało im już ponad 5000 klientów w całej Europie.

Nasza współpraca jako cel postawiła sobie wykonanie nowoczesnej, przejrzystej i funkcjonalnej strony internetowej, dzięki której klienci firmy BHP Elmar w łatwy i przyjemny sposób będą mogli dotrzeć do ich oferty. Dzięki wdrożeniu systemu aktualności firma w łatwy sposób może dzielić się swoimi doświadczeniami, fachowymi doradami, aktualnościami z życia firmy oraz ciekawostkami!

Przeprowadzona przez nas optymalizacja strony pozwoliła nam na osiągnięcie bardzo dobrych rezultatów w postaci znakomitej szybkości ładowania strony, jak i polepszenia komfortu jej użytkowania!

Elmar BHP

Chcesz pozyskiwać więcej klientów?

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić! Wycena jest niezobowiązująca :)

Zakres wykonanych prac

Nowoczesne animacje

Konwersja zdjęć na WebP

Optymalizacja pod kątem wczytywania

Zgodność z OpenGraphem i schema.org

Optymalizacja pod pozycjonowanie

Analityka internetowa: GTM, GA4, Search Console

Automatyczne tłumaczenia w locie

Tworzenie treści na bloga

Integracja z systemem powiadomień PUSH

Integracja z systemem weryfikacji firm Albacross

CMS Joomla

Edytor WYSIWG

Szukasz efektywnej agencji interaktywnej?

Na naszą efektywność składa się ponad 10-letnie doświadczenie, stale rozwijająca się kadra specjalistów i rzetelne oraz uczciwe podejście do Klienta. Wiemy jak osiągnąć założone cele w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu online.

Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl to ponad 350 zadowolonych Klientów, ponad 2 000 przeszkolonych osób, ponad 500 tys. zł obsługiwanego w roku budżetu w kampaniach PPC. Sumując wszystkie dane, użytkownicy spędzili już łącznie ponad 90 lat na wyprodukowanych przez nas stronach internetowych. A nam ciągle mało. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć jeden z przycisków poniżej i umówić się na wizytę we Wrocławiu, Kłodzku lub na spotkanie online.

keyboard_arrow_up