Strona internetowa dla dentysty Lloyd Street Dental Practice

Lloyd Street Dental Practice to klinika dentystyczna, której celem jest służenie profesjonalnej pomocy w tym zakresie - skutecznie i w przyjaznej atmosferze. Oferowane przez firmę zabiegi są przeprowadzane z użyciem innowacyjnych technologii, zgodnie z najwyższymi standardami. Celem działań marki jest indywidualne traktowanie pacjenta, aby czuł, że jest odpowiednio zaopiekowany, a jego potrzeby i oczekiwania - istotne.

Dla Lloyd Street Dental Practice stworzyliśmy opartą na innowacyjnych rozwiązaniach, responsywną stronę internetową, aby każdy pacjent mógł bez najmniejszych problemów znaleźć na niej wszystkie informacje, jakich szuka. Istotną rolę w tego typu realizacjach stanowi jak największe ułatwienie w komunikacji pomiędzy kliniką i odbiorcami, więc nie mogło zabraknąć tutaj formularza kontaktowego.

Zadbaliśmy o to, aby stworzona przez nas witryna była atrakcyjna wizualnie i zachęcała do jej przeglądania - posłużyły nam do tego nowoczesne slidery oraz liczne animacje. Strona posiada ciekawy design menu, który zdecydowanie wyróżnia ją spośród konkurencji, a jak wiadomo, jest ona wizytówką firmy, więc musi być dopieszczona pod każdym względem.

Aby zwiększyć zaufanie przyszłych pacjentów do kliniki, w witrynie umieściliśmy także galerię zdjęć - dzięki niej mają oni szansę zobaczyć, jak wygląda gabinet zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz. Istotne są w tym kontekście również referencje, które zamieściliśmy w osobnej zakładce. Aby ułatwić dojazd do kliniki, witryna posiada wgrane Mapy Google - z ich pomocą z pewnością każdy pacjent dotrze w odpowiednie miejsce!

Lloyd Street Dental Practice

Chcesz pozyskiwać więcej klientów?

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić! Wycena jest niezobowiązująca :)

Zakres wykonanych prac

Formularz kontaktowy z zabezpieczeniem przed spamem (reCaptcha v3)

Galeria zdjęć

Wersja responsywna (dostosowanie do urządzeń mobilnych)

Interaktywne animacje

Mapa Google wraz z dojazdem do siedziby

Konwersja zdjęć na WebP

Zgodność z OpenGraphem i schema.org

CMS Joomla

Szukasz efektywnej agencji interaktywnej?

Na naszą efektywność składa się ponad 10-letnie doświadczenie, stale rozwijająca się kadra specjalistów i rzetelne oraz uczciwe podejście do Klienta. Wiemy jak osiągnąć założone cele w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu online.

Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl to ponad 350 zadowolonych Klientów, ponad 2 000 przeszkolonych osób, ponad 500 tys. zł obsługiwanego w roku budżetu w kampaniach PPC. Sumując wszystkie dane, użytkownicy spędzili już łącznie ponad 90 lat na wyprodukowanych przez nas stronach internetowych. A nam ciągle mało. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć jeden z przycisków poniżej i umówić się na wizytę we Wrocławiu, Kłodzku lub na spotkanie online.

keyboard_arrow_up