Strona internetowa dla CTS Nowa Ruda

Centrum Turystyczno-Sportowe organizuje zgrupowania i obozy sportowe dla Polskich Związków i Stowarzyszeń Sportowych, Okręgowych Związków Sportowych oraz Klubów Sportowych. Oferta CTS opiera się głównie na organizacji obozów sportowych, kondycyjnych, specjalistycznych, a także kolonii letnich, białych i zielonych szkół.

Stronę CTS Nowa Ruda wyposażyliśmy w pełni funkcjonalny system aktualności, który z powodzeniem jest stosowany przez Klienta nawet wiele lat po wykonaniu przez nas realizacji.

Jakie są główne zalety systemu aktualności?

  • Pozwala utrzymać relacje z odbiorcami strony i informować ich o ważnych wydarzeniach.
  • Wpisy blogowe mogą być znajdowane w wynikach wyszukiwania, przez co zwiększą się zasięgi strony i popularność marki. Ułatwia to też pozycjonowanie na inne frazy.
  • Można w ten sposób przedstawić odbiorcom treści, które nie pasują do innych zakładek.
  • Regularnie aktualizowany blog jest informacją dla użytkowników i robotów sieciowych, że strona jest aktualna i warto do niej powrócić.

Dzięki zastosowaniu intuicyjnego systemu CMS Joomla!, aktualności mogą być umieszczane bezpośrednio przez właściciela serwisu.

Kategoria: Strony www
Branża: Kultura I Sport

Data wykonania: kwiecień 2017
Strona www: Centrum Turystyczno-Sportowe

Jak najbardziej polecam RekinySukcesu.pl jako godnego partnera świadczącego usługi fachowo i rzetelnie. Podczas trwania projektu wykazali się zaangażowaniem oraz terminowością w realizacji powierzonego zadania. Całokształt przebiegu dotychczasowej współpracy pozwala nam postrzegać RekinySukcesu.pl, jako partnera, który traktuje w sposób właściwy swoje zobowiązania wobec klienta.

Agnieszka Polanowska, Kierownik Marketingu i Sprzedaży
CTS - Centrum Turystyczno Sportowe z Nowej Rudy

Chcesz pozyskiwać więcej klientów?

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić! Wycena jest niezobowiązująca :)

Zakres wykonanych prac

Mapa Google wraz z dojazdem

Formularz kontaktowy

Wersja responsywna

Moduł galerii zdjęć

Blog (aktualności)

CMS Joomla

Slider

Dodatkowe:

  • Informacja o wykorzystywaniu cookies,
  • Automatyczne kopie bezpieczeństwa.

Szukasz efektywnej agencji interaktywnej?

Na naszą efektywność składa się ponad 10-letnie doświadczenie, stale rozwijająca się kadra specjalistów i rzetelne oraz uczciwe podejście do Klienta. Wiemy jak osiągnąć założone cele w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu online.

Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl to ponad 350 zadowolonych Klientów, ponad 2 000 przeszkolonych osób, ponad 500 tys. zł obsługiwanego w roku budżetu w kampaniach PPC. Sumując wszystkie dane, użytkownicy spędzili już łącznie ponad 90 lat na wyprodukowanych przez nas stronach internetowych. A nam ciągle mało. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć jeden z przycisków poniżej i umówić się na wizytę we Wrocławiu, Kłodzku lub na spotkanie online.

keyboard_arrow_up