Strona internetowa dla CTS Nowa Ruda

Centrum Turystyczno-Sportowe organizuje zgrupowania i obozy sportowe dla Polskich Związków i Stowarzyszeń Sportowych, Okręgowych Związków Sportowych oraz Klubów Sportowych. Oferta CTS opiera się głównie na organizacji obozów sportowych, kondycyjnych, specjalistycznych, a także kolonii letnich, białych i zielonych szkół.

Stronę CTS Nowa Ruda wyposażyliśmy w pełni funkcjonalny system aktualności, który z powodzeniem jest stosowany przez Klienta nawet wiele lat po wykonaniu przez nas realizacji.

Jakie są główne zalety systemu aktualności?

  • Pozwala utrzymać relacje z odbiorcami strony i informować ich o ważnych wydarzeniach.
  • Wpisy blogowe mogą być znajdowane w wynikach wyszukiwania, przez co zwiększą się zasięgi strony i popularność marki. Ułatwia to też pozycjonowanie na inne frazy.
  • Można w ten sposób przedstawić odbiorcom treści, które nie pasują do innych zakładek.
  • Regularnie aktualizowany blog jest informacją dla użytkowników i robotów sieciowych, że strona jest aktualna i warto do niej powrócić.

Dzięki zastosowaniu intuicyjnego systemu CMS Joomla!, aktualności mogą być umieszczane bezpośrednio przez właściciela serwisu.

Czy możemy zrobić coś dla Twojej firmy?

Sprawdź, co możemy Ci zaproponować!

Wycena jest niezobowiązująca :)

Kategoria: Strony www
Branża: Kultura I Sport

Data wykonania: kwiecień 2017
Strona www: Centrum Turystyczno-Sportowe

Jak najbardziej polecam RekinySukcesu.pl jako godnego partnera świadczącego usługi fachowo i rzetelnie. Podczas trwania projektu wykazali się zaangażowaniem oraz terminowością w realizacji powierzonego zadania. Całokształt przebiegu dotychczasowej współpracy pozwala nam postrzegać RekinySukcesu.pl, jako partnera, który traktuje w sposób właściwy swoje zobowiązania wobec klienta.

Agnieszka Polanowska, Kierownik Marketingu i Sprzedaży
CTS - Centrum Turystyczno Sportowe z Nowej Rudy

Chcesz pozyskiwać więcej klientów?

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić! Wycena jest niezobowiązująca :)

Zakres wykonanych prac

Mapa Google wraz z dojazdem

Formularz kontaktowy

Wersja responsywna

Moduł galerii zdjęć

Blog (aktualności)

CMS Joomla

Slider

Dodatkowe:

  • Informacja o wykorzystywaniu cookies,
  • Automatyczne kopie bezpieczeństwa.

Szukasz efektywnej agencji interaktywnej?

Na naszą efektywność składa się ponad 10-letnie doświadczenie, stale rozwijająca się kadra specjalistów i rzetelne oraz uczciwe podejście do Klienta. Wiemy jak osiągnąć założone cele w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu online.

Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl to ponad 350 zadowolonych Klientów, ponad 2 000 przeszkolonych osób, ponad 500 tys. zł obsługiwanego w roku budżetu w kampaniach PPC. Sumując wszystkie dane, użytkownicy spędzili już łącznie ponad 90 lat na wyprodukowanych przez nas stronach internetowych. A nam ciągle mało. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć jeden z przycisków poniżej i umówić się na wizytę we Wrocławiu, Kłodzku lub na spotkanie online.

keyboard_arrow_up