Strona internetowa dla CTS Nowa Ruda

Centrum Turystyczno-Sportowe organizuje zgrupowania i obozy sportowe dla Polskich Związków i Stowarzyszeń Sportowych, Okręgowych Związków Sportowych oraz Klubów Sportowych. Oferta CTS opiera się głównie na organizacji obozów sportowych, kondycyjnych, specjalistycznych, a także kolonii letnich, białych i zielonych szkół.

Kategoria: Strony www
Branża: Kultura I Sport

Data wykonania: kwiecień 2017
Strona www: Centrum Turystyczno-Sportowe

Jak najbardziej polecam RekinySukcesu.pl jako godnego partnera świadczącego usługi fachowo i rzetelnie. Podczas trwania projektu wykazali się zaangażowaniem oraz terminowością w realizacji powierzonego zadania. Całokształt przebiegu dotychczasowej współpracy pozwala nam postrzegać RekinySukcesu.pl, jako partnera, który traktuje w sposób właściwy swoje zobowiązania wobec klienta.

Agnieszka Polanowska, Kierownik Marketingu i Sprzedaży
CTS - Centrum Turystyczno Sportowe z Nowej Rudy

Zakres wykonanych prac

Mapa Google wraz z dojazdem

Formularz kontaktowy

Wersja responsywna

Moduł galerii zdjęć

Blog (aktualności)

CMS Joomla

Slider

Dodatkowe:

  • Informacja o wykorzystywaniu cookies,
  • Automatyczne kopie bezpieczeństwa.

Szukasz efektywnej agencji interaktywnej?

Efektywność to najważniejszy parametr cechujący skuteczne działania w Internecie. Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl wie jak osiągnąć założone cele w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu online.

Ponad 300 zadowolonych Klientów, ponad 2 000 przeszkolonych osób, a nam ciągle mało. Sumując wszystkie dane, użytkownicy spędzili już łącznie ponad 90 lat na wyprodukowanych przez nas stronach internetowych. Dzięki temu o Twoim Kliencie wiemy wszystko, a nawet i więcej. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć jeden z przycisków poniżej i umówić się na wizytę we Wrocławiu, Kłodzku lub rozmowę zdalną.

keyboard_arrow_up