Strona internetowa dla firmy Dom Wygodny

Dom Wygodny to wrocławska firma mająca w ofercie solidne rolety, żaluzje i pergole tarasowe. 15 lat doświadczenia i bogata oferta obejmująca również produkty sterowane automatycznie (smart home) sprawiają, że obok Domu Wygodnego nie można przejść obojętnie!

Stronę wyposażyliśmy w funkcjonalne portfolio, gdzie można obejrzeć zrealizowane projekty. Wprowadziliśmy również system aktualności, dzięki któremu każdy z użytkowników może być na bieżąco z postami. Umożliwiliśmy wiele form kontaktu klientów z firmą, m.in. przy pomocy bezpiecznego formularza chronionego przed spamem.

Dom Wygodny

Chcesz pozyskiwać więcej klientów?

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić! Wycena jest niezobowiązująca :)

Zakres wykonanych prac

CMS Joomla

Mapa Google wraz z  dojazdem

Interaktywne animacje

Formularz kontaktowy

Responsywność (dopasowanie do urządzeń mobilnych)

Wtyczki społecznościowe

Aktualności

Szukasz efektywnej agencji interaktywnej?

Na naszą efektywność składa się ponad 10-letnie doświadczenie, stale rozwijająca się kadra specjalistów i rzetelne oraz uczciwe podejście do Klienta. Wiemy jak osiągnąć założone cele w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu online.

Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl to ponad 350 zadowolonych Klientów, ponad 2 000 przeszkolonych osób, ponad 500 tys. zł obsługiwanego w roku budżetu w kampaniach PPC. Sumując wszystkie dane, użytkownicy spędzili już łącznie ponad 90 lat na wyprodukowanych przez nas stronach internetowych. A nam ciągle mało. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć jeden z przycisków poniżej i umówić się na wizytę we Wrocławiu, Kłodzku lub na spotkanie online.

keyboard_arrow_up