Strona internetowa dla firmy wywożącej nieczystości stałe i płynne

Eko-Tim jest firmą, która zajmuje się wywozem odpadów i nieczystości stałych, jak i płynnych. Od 15 lat świadczą usługi związane z wywozem śmieci na terenie powiatu kłodzkiego. Sukcesywnie rozwijają swoją działalność oraz zasięg świadczonych usług. Stawiają oni przede wszystkim na rzetelność i terminowość wywozu nieczystości stałych i płynnych co sprawia, że mają wielu stałych i zaufanych klientów.

Celem naszej współpracy było wykonanie przejrzystej, szybkiej oraz funkcjonalnej strony internetowej, na której potencjalni klienci będą mogli zapoznać się z ofertą firmy Eko-Tim!

Strona ładuje się błyskawicznie na telefonach, jak i komputerach, co zdecydownaie polepsza komfort jej uzytkowania.

Eko-Tim

Chcesz pozyskiwać więcej klientów?

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić! Wycena jest niezobowiązująca :)

Zakres wykonanych prac

Nowoczesny format grafik - WebP

System CMS - Joomla (z licznymi autorskimi rozszerzeniami)

Formularz kontaktowy z zabezpieczeniem przed spamem (reCaptcha v3)

Wysoka wydajność i szybkość strony

Wersja responsywna (dostosowanie do urządzeń mobilnych)

Interaktywne animacje

Podstawowa optymalizacja SEO

Szukasz efektywnej agencji interaktywnej?

Na naszą efektywność składa się ponad 10-letnie doświadczenie, stale rozwijająca się kadra specjalistów i rzetelne oraz uczciwe podejście do Klienta. Wiemy jak osiągnąć założone cele w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu online.

Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl to ponad 350 zadowolonych Klientów, ponad 2 000 przeszkolonych osób, ponad 500 tys. zł obsługiwanego w roku budżetu w kampaniach PPC. Sumując wszystkie dane, użytkownicy spędzili już łącznie ponad 90 lat na wyprodukowanych przez nas stronach internetowych. A nam ciągle mało. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć jeden z przycisków poniżej i umówić się na wizytę we Wrocławiu, Kłodzku lub na spotkanie online.

keyboard_arrow_up