Strona internetowa dla producenta stolarki okiennej Lanko

Lanko jest polską firmą, która specjalizuje się w branży stolarki okiennej. Ich wieloletnie doświadczenie pozwala na tworzenie wysokiej jakości produktów, które opierją o innowacyjne rozwiązania. Producenta okien i drzwi PVC wyróżnia na rynku to, że posiada różnorodą ofertę, jego produkty są naprawdę wysokiej jakości oraz oferuje różnego rodzaju usługi, rozpoczynając od montażu, kończąc na doradztwie i projektowaniu okien!

Celem współpracy z Lanko było stworzenie szybkiej, ładnej oraz bardzo dobrze funkcjonującej strony internetowej. Dzięki niej producent stolarki okiennej może w przejrzysty sposób przedstawić ofertę swoich produktów. W tym celu stworzyliśmy katalog produktów, dzięki któremu w łatwy sposób można przeglądać warianty okien, drzwi ich specyfikację techniczną oraz cechy, jak i akcesoria, takie jak rolety czy też parapety!

Lanko

Chcesz pozyskiwać więcej klientów?

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić! Wycena jest niezobowiązująca :)

Zakres wykonanych prac

System CMS - Joomla (z licznymi autorskimi rozszerzeniami)

Katalog produktów z możliwością ich dodawania

Nowoczesny format grafik - WebP

Optymalizacja pod pozycjonowanie - SEO

Formularz kontaktowy z zabezpieczeniem przed spamem (reCaptcha v3)

System aktualności

Galeria zdjęć z realizacji

Interaktywne animacje

Tłumaczenie strony w czasie rzeczywistym - Google Translate

Wersja responsywna (dostosowanie do urządzeń mobilnych)

Wysoka wydajność i szybkość strony

Mapa Google wraz z dojazdem do siedzib

Szukasz efektywnej agencji interaktywnej?

Na naszą efektywność składa się ponad 10-letnie doświadczenie, stale rozwijająca się kadra specjalistów i rzetelne oraz uczciwe podejście do Klienta. Wiemy jak osiągnąć założone cele w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu online.

Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl to ponad 350 zadowolonych Klientów, ponad 2 000 przeszkolonych osób, ponad 500 tys. zł obsługiwanego w roku budżetu w kampaniach PPC. Sumując wszystkie dane, użytkownicy spędzili już łącznie ponad 90 lat na wyprodukowanych przez nas stronach internetowych. A nam ciągle mało. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć jeden z przycisków poniżej i umówić się na wizytę we Wrocławiu, Kłodzku lub na spotkanie online.

keyboard_arrow_up