Outsourcing marketingowy firmy OrthoClinic

W gabinecie Orthoclinic leczymy wady zgryzu i przywracamy piękny, zdrowy uśmiech. Wykorzystujemy sprawdzone mechanizmy i różnego rodzaju aparaty, którymi korygujemy wiele zaburzeń zgryzowych. U nas każdy kolejny pacjent jest najważniejszy.

Kategoria: Outsourcing
Branża: Zdrowie I Uroda

Data wykonania: styczeń 2020
Strona www: OrthoClinic - stomatologia estetyczna

Współpraca z RekinySukcesu.pl przebiega zgodnie z oczekiwaniami. Zlecenia są realizowane w terminie a ich wynik cechuje profesjonalizm. Firma godna polecenia.

Katarzyna Golusik, właściciel
OrthoClinic - gabinet stomatologiczny

Chcesz pozyskiwać więcej klientów?

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić! Wycena jest niezobowiązująca :)

Zakres wykonanych prac

Konsultacje marketingowe

Obsługa strony internetowej

Content marketing

Kampanie Google Ads (AdWords)

Kampanie Facebook Ads

Obsługa konta na portalu społecznościowym

Obsługa graficzna

Szkolenie dla pracowników

Szukasz efektywnej agencji interaktywnej?

Na naszą efektywność składa się ponad 10-letnie doświadczenie, stale rozwijająca się kadra specjalistów i rzetelne oraz uczciwe podejście do Klienta. Wiemy jak osiągnąć założone cele w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu online.

Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl to ponad 350 zadowolonych Klientów, ponad 2 000 przeszkolonych osób, ponad 500 tys. zł obsługiwanego w roku budżetu w kampaniach PPC. Sumując wszystkie dane, użytkownicy spędzili już łącznie ponad 90 lat na wyprodukowanych przez nas stronach internetowych. A nam ciągle mało. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć jeden z przycisków poniżej i umówić się na wizytę we Wrocławiu, Kłodzku lub na spotkanie online.

keyboard_arrow_up