Outsourcing marketingowy firmy OrthoClinic

W gabinecie Orthoclinic leczymy wady zgryzu i przywracamy piękny, zdrowy uśmiech. Wykorzystujemy sprawdzone mechanizmy i różnego rodzaju aparaty, którymi korygujemy wiele zaburzeń zgryzowych. U nas każdy kolejny pacjent jest najważniejszy.

Kategoria: Outsourcing
Branża: Zdrowie I Uroda

Data wykonania: styczeń 2020
Strona www: OrthoClinic - stomatologia estetyczna

Współpraca z RekinySukcesu.pl przebiega zgodnie z oczekiwaniami. Zlecenia są realizowane w terminie a ich wynik cechuje profesjonalizm. Firma godna polecenia.

Katarzyna Golusik, właściciel
OrthoClinic - gabinet stomatologiczny

Zakres wykonanych prac

Konsultacje marketingowe

Obsługa strony internetowej

Content marketing

Kampanie Google Ads (AdWords)

Kampanie Facebook Ads

Obsługa konta na portalu społecznościowym

Obsługa graficzna

Szkolenie dla pracowników

Szukasz efektywnej agencji interaktywnej?

Efektywność to najważniejszy parametr cechujący skuteczne działania w Internecie. Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl wie jak osiągnąć założone cele w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu online.

Ponad 300 zadowolonych Klientów, ponad 2 000 przeszkolonych osób, a nam ciągle mało. Sumując wszystkie dane, użytkownicy spędzili już łącznie ponad 90 lat na wyprodukowanych przez nas stronach internetowych. Dzięki temu o Twoim Kliencie wiemy wszystko, a nawet i więcej. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć jeden z przycisków poniżej i umówić się na wizytę we Wrocławiu, Kłodzku lub rozmowę zdalną.

keyboard_arrow_up