Outsourcing marketingowy Twierdza Kłodzko

W 1960 roku Twierdza Kłodzko została oficjalnie uznana za zabytek i udostępniona turystom. Część fortyfikacji udostępnionej do zwiedzania to zaledwie 10% obiektu. W towarzystwie przewodnika ubranego w historyczny mundur turyści mają szansę zdobyć ostateczny punkt obrony twierdzy czyli donjon.

Kategoria: Outsourcing
Branża: Turystyka

Data wykonania: luty 2014
Strona www: Twierdza Kłodzko - wejdź do historii

Polecamy firmę RekinySukcesu.pl jako profesjonalistów z dużym doświadczeniem i ciekawymi pomysłami, którzy rzetelnie wykonują powierzone projekty.

Artur Paprota, prezes
Twierdza Kłodzko - jeden z największych obiektów warownych

Zakres wykonanych prac

Koncepcja rozwoju marketingowego

Szkolenia dla kadry

Wprowadzenie kodów QR

Identyfikacja wizualna:

  • Ulotki reklamowe Twierdzy Kłodzko,
  • Ulotki stowarzyszenia.

Marketing:

  • Utworzenie stowarzyszenia "Ziemia Kłodzka - Perła Sudetów",
  • Program wymiany Klientami pomiędzy członkami stowarzyszenia.

Szukasz efektywnej agencji interaktywnej?

Efektywność to najważniejszy parametr cechujący skuteczne działania w Internecie. Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl wie jak osiągnąć założone cele w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu online.

Ponad 300 zadowolonych Klientów, ponad 2 000 przeszkolonych osób, a nam ciągle mało. Sumując wszystkie dane, użytkownicy spędzili już łącznie ponad 90 lat na wyprodukowanych przez nas stronach internetowych. Dzięki temu o Twoim Kliencie wiemy wszystko, a nawet i więcej. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć jeden z przycisków poniżej i umówić się na wizytę we Wrocławiu, Kłodzku lub rozmowę zdalną.

keyboard_arrow_up