Outsourcing marketingowy Twierdza Kłodzko

W 1960 roku Twierdza Kłodzko została oficjalnie uznana za zabytek i udostępniona turystom. Część fortyfikacji udostępnionej do zwiedzania to zaledwie 10% obiektu. W towarzystwie przewodnika ubranego w historyczny mundur turyści mają szansę zdobyć ostateczny punkt obrony twierdzy czyli donjon.

Kategoria: Outsourcing
Branża: Turystyka

Data wykonania: luty 2014
Strona www: Twierdza Kłodzko - wejdź do historii

Polecamy firmę RekinySukcesu.pl jako profesjonalistów z dużym doświadczeniem i ciekawymi pomysłami, którzy rzetelnie wykonują powierzone projekty.

Artur Paprota, prezes
Twierdza Kłodzko - jeden z największych obiektów warownych

Chcesz pozyskiwać więcej klientów?

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić! Wycena jest niezobowiązująca :)

Zakres wykonanych prac

Koncepcja rozwoju marketingowego

Szkolenia dla kadry

Wprowadzenie kodów QR

Identyfikacja wizualna:

  • Ulotki reklamowe Twierdzy Kłodzko,
  • Ulotki stowarzyszenia.

Marketing:

  • Utworzenie stowarzyszenia "Ziemia Kłodzka - Perła Sudetów",
  • Program wymiany Klientami pomiędzy członkami stowarzyszenia.

Szukasz efektywnej agencji interaktywnej?

Na naszą efektywność składa się ponad 10-letnie doświadczenie, stale rozwijająca się kadra specjalistów i rzetelne oraz uczciwe podejście do Klienta. Wiemy jak osiągnąć założone cele w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu online.

Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl to ponad 350 zadowolonych Klientów, ponad 2 000 przeszkolonych osób, ponad 500 tys. zł obsługiwanego w roku budżetu w kampaniach PPC. Sumując wszystkie dane, użytkownicy spędzili już łącznie ponad 90 lat na wyprodukowanych przez nas stronach internetowych. A nam ciągle mało. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć jeden z przycisków poniżej i umówić się na wizytę we Wrocławiu, Kłodzku lub na spotkanie online.

keyboard_arrow_up