Portal internetowy Ebiegi.pl

Ebiegi.pl to projekt, którego celem jest połączenie organizatorów i biegaczy. Dzięki przeprowadzeniu dokładnej analizy potrzeb portal jest funkcjonalny, przejrzysty i zawiera najważniejsze informacje dotyczące imprez biegowych w Polsce.

Wyszukiwanie biegów jest intuicyjne z wieloma istotnymi kryteriami: rodzaju biegu (np. miejskie, przełajowe, górskie), dystansu (5, 10 km), czy lokalizacji (możemy wyznaczyć obszar, który nas interesuje). Dodatkowo Ebiegi.pl oferują jedyny system automatycznych powiadomień o biegach w Polsce.

Dla organizatorów istnieje możliwość reklamowania swojej imprezy biegowej poprzez system generowania indywidualnych mini stron (langinów) biegu.

Stworzyliśmy innowacyjną aplikację webową

Ebiegi.pl to największa baza biegów w Polsce. Jest dostępna na każdym urządzeniu i oferuje wiele zaawansowanych funkcji, takich jak powiadomienia SMS, PUSH, email o biegach czy możliwość stworzenia strony internetowej biegu. Być może dlatego Ebiegi.pl cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem biegaczy i organizatorów.

Genialna strona! Bardzo przydatna w życiu biegacza! Wszystko na bieżąco aktualizowane! Miło było poznać w realu - pozdrawiam.

Adrian Kos, użytkownik, biegacz
0 192%

Wzrost liczby użytkowników rok do roku

0 1600

Założonych kont użytkowników w ostatnim roku

0 5800

Imprez biegowych w bazie w skali roku

0 900%

Wzrost sprzedaży funkcji premium rok do roku

Podgląd realizacji
Realizacja agencji marketingowej RekinySukcesu.pl

Aplikacja dostępna na każdym urządzeniu

Stworzony przez agencję interaktywną z Wrocławia portal Ebiegi.pl jest czytelny i użyteczny na każdym urządzeniu z dostępem do Internetu. Biegacze mogą korzystać z wygodnej mobilnej wyszukiwarki biegów, a organizatorzy biegów dodać wydarzenie czy nawet stworzyć jego stronę internetową za pomocą smartfona.

Do wszystkich treści użytkownicy mają dostęp poprzez przeglądarkę internetową – nie trzeba niczego instalować. Dzięki temu Ebiegi.pl są na wyciągnięcie ręki biegaczy i organizatorów.

Funkcjonalności portalu www szyte na miarę

Aplikacja webowa powinna być przede wszystkim użyteczna. Dlatego rozpoczęliśmy projekt od analizy rynku. Przygotowaliśmy zgodne z oczekiwaniami funkcje, które stale rozwijamy. Poniżej przeczytasz o najważniejszych elementach portalu Ebiegi.pl.

Ogólnopolska baza biegów

Dynamiczna wyszukiwarka biegów

Wyszukiwarka biegów pozwala w kilka sekund przeszukać tysiące dostępnych biegów i wybrać ten zgodny z preferencjami użytkownika. Wydarzenia można filtrować na podstawie typu biegu, dystansu, daty, lokalizacji czy ceny.

System powiadomień o biegach

System powiadomień o biegach

Biegacze już nigdy nie przegapią nowych biegów. System powiadomień w portalu Ebiegi.pl poinformuje ich o nowych wydarzeniach w okolicy, a także przypomina o zapisach na bieg i innych zdarzeniach.

Lista biegów, którymi się interesuję

Lista biegów, którymi się interesujesz

Na stronie Ebiegi.pl użytkownik może stworzyć listę biegów, którymi się interesuje.

Kalendarz Twoich biegów

Interaktywny kalendarz biegów

Lista biegów jest również dostępna w formie przystępnego kalendarza.

Możliwość komentowania biegów

Możliwość komentowania biegów

Ebiegi.pl pozwalają na interakcję biegaczy między sobą i z organizatorami. Ponadto użytkownicy mogą dostać powiadomienia o nowych komentarzach.

Błyskawiczne dodanie nowego biegu

Główną potrzebą każdego organizatora jest reklama swojej imprezy biegowej. Na portalu Ebiegi.pl w szybki i łatwy sposób mogą oni dodać pojedynczy bieg, a nawet cały festiwal biegów.

Formularz dodawania biegu został spersonalizowany pod wymagania organizatorów oraz biegaczy. Integracja systemu z Google Maps API pozwala natychmiastowo odnaleźć i wskazać lokalizację biura zawodów.

Na podstawie wprowadzonych danych, po wykupieniu funkcji premium, można kilkoma kliknięciami stworzyć responsywną stronę www (landing page) z indywidualnym adresem.

Kompleksowa obsługa marketingowa

Ebiegi.pl to nieustannie rozwijany projekt. Wzbogacamy stronę o nowe funkcjonalności i dbamy o jej stabilność. Z powodzeniem prowadzimy konto społecznościowe portalu i tworzymy kampanie marketingowe. Zapewniamy ochronę danych użytkowników i czuwamy nad bezpieczeństwem płatności za usługi premium. Przygotowaliśmy także identyfikację wizualną związaną z portalem - od logo i reklam zaczynając, na koszulkach grupy biegowej kończąc.

Potrzebujesz obsługi marketingowej? Obsługa marketingowa
Agencja interaktywna RekinySukcesu.pl

Szukasz efektywnej agencji interaktywnej?

Na naszą efektywność składa się ponad 10-letnie doświadczenie, stale rozwijająca się kadra specjalistów i rzetelne oraz uczciwe podejście do Klienta. Wiemy jak osiągnąć założone cele w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu online.

Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl to ponad 350 zadowolonych Klientów, ponad 2 000 przeszkolonych osób, ponad 500 tys. zł obsługiwanego w roku budżetu w kampaniach PPC. Sumując wszystkie dane, użytkownicy spędzili już łącznie ponad 90 lat na wyprodukowanych przez nas stronach internetowych. A nam ciągle mało. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć jeden z przycisków poniżej i umówić się na wizytę we Wrocławiu, Kłodzku lub na spotkanie online.

keyboard_arrow_up