Zjedź na dół
Agencja marketingowa

Ocean pomysłów?

Wiemy jak przekuć
je na sukces w Internecie!

 

Sprawdź nas

sobota, 09 marca 2013 15:33
CMS CZYLI SYSTEM ZARZĄDZANIA TREŚCIĄ

System zarządzania treścią

Nieodzownym elementem współczesnej strony internetowej dla firmy jest CMS, czyli system zarządzania treścią. Wybierając firmę wykonującą strony internetowe powinniśmy zadać sobie pytanie jaki CMS powinna mieć moja strona www?

Systemy CMS dzielą się na dwa rodzaje:

  • darmowe i ogólnodostępne takie jak: Joomla, Wordpress, MOD x czy Drupal;
  • stworzone przez firmę wykonującą strony internetowe.

 

Darmowe i ogólnodostępne rozwiązania dają pełną swobodę użytkowania strony przez Klienta, ponieważ w Internecie można znaleźć mnóstwo tutoriali opisujących ich działanie. Największą ich wartością jest niezależność od firmy wykonującej stronę www. W rozwiązaniach stworzonych przez firmę wykonującą stronę internetową jesteśmy uzależnieni (najczęściej finansowo) od zmian które nie są dostępne standardowo.

W systemie Joomla, który szczególnie polecamy, wykonanie nawet skomplikowanych zmian jest dostępne dla każdego użytkownika.

Reasumując: przy wyborze oferty zawsze pytaj jaki system CMS oferuje firma oraz czy można z nim migrować do innej firmy.

Mateusz Biernacki
Mateusz Biernacki

Subskrybuj na YT

Kalendarz wpisów

« Kwiecień 2020 »
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nie
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

image

Poczuj się jak Rekin w wodzie!

Efektywność to najważniejszy parametr cechujący skuteczne działania w Internecie. Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl wie jak osiągnąć wysoką efektywność w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu.

Ponad 100 zadowolonych Klientów, ponad 300 przeszkolonych osób, a nam ciągle mało. Już więcej niż 9 lat spędzili użytkownicy na wykonanych przez agencję interaktywną Wrocław stronach internetowych. Dzięki temu o Twoim Kliencie wiemy wszystko, a nawet i więcej. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć w jeden z przycisków poniżej.

 

Konfigurator Kontakt

Rekiny Mobile Menu