Firma na Facebooku

Wielu właścicieli firm podchodzi sceptycznie do możliwości kreowania wizerunku firmy oraz pozyskiwania Klientów poprzez Fan Page na Facebook'u. Badania marketingowe wskazują, że największym problemem jest brak znajomości możliwości oraz charakterystyki działania największego portalu społecznościowego na świecie.

Podstawowa zaleta obsługi Fan Page'a to czas. Samo założenie oficjalnego konta danej firmy trwa około 10 minut, a zachęcenie swoich znajomych do "polubienia" nas około 5 minut. Znając swoją grupę docelową oraz jej potrzeby możemy łatwo kreować content, zachęcając do czynnego udziału w dyskusji. Skuteczność konta na Facebook'u należy mierzyć liczbą posiadanych fanów oraz ich zaangażowaniem.

Zachęcamy do przeczytania ciekawego artykułu prezentującego 10 sposobów na pozyskanie fanów na Facebook'u.

Szukasz efektywnej agencji interaktywnej?

Efektywność to najważniejszy parametr cechujący skuteczne działania w Internecie. Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl wie jak osiągnąć założone cele w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu online.

Ponad 300 zadowolonych Klientów, ponad 2 000 przeszkolonych osób, a nam ciągle mało. Sumując wszystkie dane, użytkownicy spędzili już łącznie ponad 90 lat na wyprodukowanych przez nas stronach internetowych. Dzięki temu o Twoim Kliencie wiemy wszystko, a nawet i więcej. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć jeden z przycisków poniżej i umówić się na wizytę we Wrocławiu, Kłodzku lub rozmowę zdalną.

Zobacz inne:

close
keyboard_arrow_up