Firma na Facebooku

Wielu właścicieli firm podchodzi sceptycznie do możliwości kreowania wizerunku firmy oraz pozyskiwania Klientów poprzez Fan Page na Facebook'u. Badania marketingowe wskazują, że największym problemem jest brak znajomości możliwości oraz charakterystyki działania największego portalu społecznościowego na świecie.

Liczą się fani i ich zaangażowanie

Podstawowa zaleta obsługi Fan Page'a to czas. Samo założenie oficjalnego konta danej firmy trwa około 10 minut, a zachęcenie swoich znajomych do "polubienia" nas około 5 minut. Znając swoją grupę docelową oraz jej potrzeby możemy łatwo kreować content, zachęcając do czynnego udziału w dyskusji. Skuteczność konta na Facebook'u należy mierzyć liczbą posiadanych fanów oraz ich zaangażowaniem.

10 sposobów na pozyskanie fanów na Facebooku

Zachęcamy do przeczytania ciekawego artykułu prezentującego 10 sposobów na pozyskanie fanów na Facebook'u.

keyboard_arrow_up

Szukasz efektywnej agencji interaktywnej?

Na naszą efektywność składa się ponad 10-letnie doświadczenie, stale rozwijająca się kadra specjalistów i rzetelne oraz uczciwe podejście do Klienta. Wiemy jak osiągnąć założone cele w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu online.

Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl to ponad 350 zadowolonych Klientów, ponad 2 000 przeszkolonych osób, ponad 500 tys. zł obsługiwanego w roku budżetu w kampaniach PPC. Sumując wszystkie dane, użytkownicy spędzili już łącznie ponad 90 lat na wyprodukowanych przez nas stronach internetowych. A nam ciągle mało. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć jeden z przycisków poniżej i umówić się na wizytę we Wrocławiu, Kłodzku lub na spotkanie online.

Zobacz inne:

close
keyboard_arrow_up