Które media społecznościowe nadają się do wykorzystania w biznesie?

Media społecznościowe są nieodłącznym elementem każdej kampanii marketingowej. Firmy chcące zaistnieć i się wybić ponad konkurencję powinny odpowiednio prowadzić swoje social media. Ale które media społecznościowe przyniosą najwięcej zysku?

Odpowiedź na to pytanie nie jest taka prosta i jest uzależniona od wielu czynników, między innymi od branży i od rodzaju publikowanych przez markę treści.

Najpopularniejsze social media i ich biznesowe wykorzystanie

Dlatego dziś przyjrzymy się najpopularniejszym mediom społecznościowym. Dowiemy się:

  • ile aktywnych miesięcznie użytkowników posiadają,
  • jakie przedziały wiekowe stanowią najliczniejszą grupę ich użytkowników,
  • jakie inne właściwości mają dane media społecznościowe, które warto wykorzystać prowadząc firmę.

Poniżej infografiki znajduje się również jej wersja PDF!

Social media w biznesie - które będą najlepsze?Naszą infografikę dotyczącą social mediów w biznesie udostępniamy również w formacie PDF - kliknij, aby wyświetlić/zapisać PDF.

Szukasz efektywnej agencji interaktywnej?

Na naszą efektywność składa się ponad 10-letnie doświadczenie, stale rozwijająca się kadra specjalistów i rzetelne oraz uczciwe podejście do Klienta. Wiemy jak osiągnąć założone cele w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu online.

Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl to ponad 350 zadowolonych Klientów, ponad 2 000 przeszkolonych osób, ponad 500 tys. zł obsługiwanego w roku budżetu w kampaniach PPC. Sumując wszystkie dane, użytkownicy spędzili już łącznie ponad 90 lat na wyprodukowanych przez nas stronach internetowych. A nam ciągle mało. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć jeden z przycisków poniżej i umówić się na wizytę we Wrocławiu, Kłodzku lub na spotkanie online.

Zobacz inne:

close
keyboard_arrow_up