Siła opinii w Internecie

"dziękuje Alfo za super urlop na Teneryfie", "Zanim wykupisz wczasy na SKY CLUB - dobrze się zastanów!!" to dwa przykłady pozytywnych i negatywnych komentarzy dotyczących wakacji wykupionych przez biura podróży. Opinie w Internecie to już nie tylko dodatek istnienia biznesu, to aktualny standard wystawiania referencji przez Klienta.

Michał Sadowski z Brand24 przygotował raport dotyczący marki Sky Club. Opisał w nim jakie były przesłanki (które może skontrolować każdy z nas!) mówiące o nadchodzącej upadłości firmy.

W czasach Social-Internetu nie wystrzeżemy się komentarzy w Internecie, dlatego warto to potencjalne zagrożenie przekuć na sukces. Stwórzmy możliwość i zachęcajmy do komentowania na oficjalnej stronie internetowej czy na oficjalnym koncie na portalu Facebook.

Szukasz efektywnej agencji interaktywnej?

Efektywność to najważniejszy parametr cechujący skuteczne działania w Internecie. Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl wie jak osiągnąć założone cele w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu online.

Ponad 300 zadowolonych Klientów, ponad 2 000 przeszkolonych osób, a nam ciągle mało. Sumując wszystkie dane, użytkownicy spędzili już łącznie ponad 90 lat na wyprodukowanych przez nas stronach internetowych. Dzięki temu o Twoim Kliencie wiemy wszystko, a nawet i więcej. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć jeden z przycisków poniżej i umówić się na wizytę we Wrocławiu, Kłodzku lub rozmowę zdalną.

keyboard_arrow_up