Siła opinii w Internecie

"dziękuje Alfo za super urlop na Teneryfie", "Zanim wykupisz wczasy na SKY CLUB - dobrze się zastanów!!" to dwa przykłady pozytywnych i negatywnych komentarzy dotyczących wakacji wykupionych przez biura podróży. Opinie w Internecie to już nie tylko dodatek istnienia biznesu, to aktualny standard wystawiania referencji przez Klienta.

Raport

Michał Sadowski z Brand24 przygotował raport dotyczący marki Sky Club. Opisał w nim jakie były przesłanki (które może skontrolować każdy z nas!) mówiące o nadchodzącej upadłości firmy.

Potencjał social mediów

W czasach Social-Internetu nie wystrzeżemy się komentarzy w Internecie, dlatego warto to potencjalne zagrożenie przekuć na sukces. Stwórzmy możliwość i zachęcajmy do komentowania na oficjalnej stronie internetowej czy na oficjalnym koncie na portalu Facebook.

keyboard_arrow_up

Szukasz efektywnej agencji interaktywnej?

Na naszą efektywność składa się ponad 10-letnie doświadczenie, stale rozwijająca się kadra specjalistów i rzetelne oraz uczciwe podejście do Klienta. Wiemy jak osiągnąć założone cele w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu online.

Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl to ponad 350 zadowolonych Klientów, ponad 2 000 przeszkolonych osób, ponad 500 tys. zł obsługiwanego w roku budżetu w kampaniach PPC. Sumując wszystkie dane, użytkownicy spędzili już łącznie ponad 90 lat na wyprodukowanych przez nas stronach internetowych. A nam ciągle mało. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć jeden z przycisków poniżej i umówić się na wizytę we Wrocławiu, Kłodzku lub na spotkanie online.

keyboard_arrow_up