Zjedź na dół
Agencja marketingowa

Ocean pomysłów?

Wiemy jak przekuć
je na sukces w Internecie!

 

Sprawdź nas

środa, 17 października 2012 14:00
RESPONSYWNIE VS. MOBILNIE

RWD vs Mobile

Telefony komórkowe (smartfony) to najszybciej rozwijająca się platforma obsługująca Internet. Większość z nas co raz częściej odbiera maile, przegląda strony internetowe czy używa komunikatorów w wersjach na telefony komórkowe. Wobec takiego trendu nowe strony internetowe posiadają wersje mobilne (okrojone wersje strony www przeznaczone na telefony komórkowe).

Równolegle co raz bardziej modne staje się tzw. projektowanie responsywne. Tak zaprojektowane strony automatycznie dopasowują się do wielkości ekranu urządzenia, na którym są one wyświetlane. Więcej o różnicach pomiędzy wersją mobilną a responsywną można przeczytać tutaj.

Czy temat jest wart przysłowiowej "świeczki"? Według najnowszych badań więcej osób idzie spać z telefonem komórkowym niż ze swoim partnerem seksualnym... 

Mateusz Biernacki
Mateusz Biernacki

Subskrybuj na YT

Kalendarz wpisów

« Kwiecień 2020 »
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nie
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

image

Poczuj się jak Rekin w wodzie!

Efektywność to najważniejszy parametr cechujący skuteczne działania w Internecie. Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl wie jak osiągnąć wysoką efektywność w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu.

Ponad 100 zadowolonych Klientów, ponad 300 przeszkolonych osób, a nam ciągle mało. Już więcej niż 9 lat spędzili użytkownicy na wykonanych przez agencję interaktywną Wrocław stronach internetowych. Dzięki temu o Twoim Kliencie wiemy wszystko, a nawet i więcej. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć w jeden z przycisków poniżej.

 

Konfigurator Kontakt

Rekiny Mobile Menu