Strona www dla cateringu dietetycznego

Idea cateringu Fitway zrodziła się z dwóch refleksji: wiemy, jak ważne jest zdrowe odżywianie na co dzień, ale zdajemy sobie również sprawę z szybkiego tempa życia, które ogranicza możliwość regularnego spożywania prawidłowo skomponowanych posiłków, stając się głównym wrogiem zdrowej diety.

Dla Fitway - catering dietetyczny stworzyliśmy responsywną stronę internetową, na której znajduje się formularz kontaktowy i zamówień. Dodatkowo zastosowaliśmy model slidera i galerii zdjęć.

Stworzona przez nas witryna jest dopasowana do urządzeń mobilnych, przez co klienci będą mogli bezproblemowo składać zamówienia również przy użyciu smartfona. Przeprowadzona przez nas optymalizacja pod pozycjonowanie sprawiła, iż strona Fitway wyświetla się w top 3 wynikach wyszukiwania na najważniejsze frazy.

RekinySukcesu.pl to zespół wykwalifikowanych i doświadczonych w budowaniu stron internetowych osób, dzięki czemu gwarantujemy naszym klientom witryny najwyższej jakości oparte na innowacyjnych rozwiązaniach.

Kategoria: Strony www
Branża: Zdrowie I Uroda

Data wykonania: grudzień 2014
Strona www: Fitway - catering dietetyczny

Sposób, w jaki wykonali swoje zadanie, pozwala na wystawienie mi opinii jako firmie solidnej, godnej zaufania oraz wartej polecenia.

Hubert Wierszyłłowski, właściciel
Fitway - strona internetowa

Chcesz pozyskiwać więcej klientów?

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić! Wycena jest niezobowiązująca :)

Zakres wykonanych prac

CMS Joomla

SEO (optymalizacja pod pozycjonowanie)

Responsywność (dopasowanie do urządzeń mobilnych)

Moduł slidera i galerii zdjęć

Formularz kontaktowy

Formularz zamówień

Newsletter

Mapa Google

Wtyczki społecznościowe

Pozycjonowanie na frazy:

 • catering dietetyczny poznań,
 • dieta poznań,
 • fitway,
 • odchudzanie poznań,
 • diety poznań.

Dodatkowe:

 • Szkolenie z obsługi CMS,
 • Statystyki Google Analytics,
 • Webmasters,
 • Aplikacja do mailingu,
 • Informacja o wykorzystywaniu cookies,
 • Automatyczne kopie bezpieczeństwa.

Szukasz efektywnej agencji interaktywnej?

Na naszą efektywność składa się ponad 10-letnie doświadczenie, stale rozwijająca się kadra specjalistów i rzetelne oraz uczciwe podejście do Klienta. Wiemy jak osiągnąć założone cele w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu online.

Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl to ponad 350 zadowolonych Klientów, ponad 2 000 przeszkolonych osób, ponad 500 tys. zł obsługiwanego w roku budżetu w kampaniach PPC. Sumując wszystkie dane, użytkownicy spędzili już łącznie ponad 90 lat na wyprodukowanych przez nas stronach internetowych. A nam ciągle mało. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć jeden z przycisków poniżej i umówić się na wizytę we Wrocławiu, Kłodzku lub na spotkanie online.

keyboard_arrow_up