Agencja marketingowa

Ocean pomysłów?

Wiemy jak przekuć
je na sukces w Internecie!

 

Sprawdź nas

Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl zajmuje się pozyskiwaniem funduszy na reklamę w Internecie dla Organizacji Pożytku Publicznego. Można uzyskać niebagatelną kwotę aż 10000 dolarów miesięcznie. Skuteczne kampanie online!

Otrzymuj 10 000 USD miesięcznie na reklamę fundacji OPP!

Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl zajmuje się pozyskiwaniem funduszy na reklamę w Internecie dla Organizacji Pożytku Publicznego. Dofinansowanie w kwocie 10 000 USD / miesiąc przeznaczone jest na kliknięcia w reklamy, które będą kierowały na strony internetowe fundacji. Przy średniej stawce 0,5 USD za jedno kliknięcie można zwiększyć ruch na stronie średnio o 20 000 wejść na miesiąc. 

Kwota przeznaczona na dofinansowanie daje możliwość pozyskiwania wejść osób z grupy docelowej: sponsorów, osób wpłacających 1% podatku, osób szukających pomocy czy rozwoju dzięki Twojej fundacji.

Jak to działa? Poniżej 5 kroków do uzyskania i wykorzystania grantu.

1

Warunki otrzymania dofinansowania

Są dwa warunki otrzymania środków: Fundacja musi posiadać status Organizacji Pożytku Publicznego oraz musi posiadać stronę internetową. Twoja fundacja nie posiada strony internetowej? Nie martw się, temu problemowi również zaradzimy!

2

Pozyskanie środków

Przy wsparciu agencji marketingowej RekinySukcesu.pl (po podpisaniu umowy na współpracę) Twoja fundacja składa wniosek o pozyskanie 10 000 USD miesięcznie na reklamę. Czas rozpatrywania wniosku to od kilku do kilkunastu dni.

3

Otrzymanie dofinansowania

Po otrzymaniu dofinansowania zostaną utworzone pierwsze kampanie reklamowe w sposobie rozliczania za kliknięcia. Będziesz mógł wykorzystać budżet na kampanie związane np. z pozyskiwaniem 1%, dofinansowaniami czy codziennymi działaniami fundacji.

4

Optymalizacja i rozwój

Pamiętaj, że podobnie jak strony internetowe, kampanie muszą być stale nadzorowane i rozwijane. Dzięki temu można znacząco zwiększyć liczbę wejść na stronę internetową osób z grupy docelowej Twojej reklamy.

5

Na deser

Jeśli gremium, które przyznaje dofinansowanie, stwierdzi, że Twoja kampania jest prowadzona efektywnie istnieje możliwość zwiększenia otrzymanego dofinansowania z 10 000 USD/miesiąc do 30 000 USD/miesiąc.

 

Potrzebujesz dofinansowanie dla Twojej fundacji?

 

Skontaktuj się z nami!

image

Poczuj się jak Rekin w wodzie!

Efektywność to najważniejszy parametr cechujący skuteczne działania w Internecie. Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl wie jak osiągnąć wysoką efektywność w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu.

Ponad 100 zadowolonych Klientów, ponad 300 przeszkolonych osób, a nam ciągle mało. Już więcej niż 9 lat spędzili użytkownicy na wykonanych przez agencję interaktywną Wrocław stronach internetowych. Dzięki temu o Twoim Kliencie wiemy wszystko, a nawet i więcej. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć w jeden z przycisków poniżej.

 

Konfigurator Kontakt

Rekiny Mobile Menu