Agencja marketingowa

Ocean pomysłów?

Wiemy jak przekuć
je na sukces w Internecie!

 

Sprawdź nas

Otrzymuj 10 000 USD miesięcznie na reklamę fundacji OPP!

Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl zajmuje się pozyskiwaniem funduszy na reklamę w Internecie dla Organizacji Pożytku Publicznego. Dofinansowanie w kwocie 10 000 USD / miesiąc przeznaczone jest na kliknięcia w reklamy, które będą kierowały na strony internetowe fundacji. Przy średniej stawce 0,5 USD za jedno kliknięcie można zwiększyć ruch na stronie średnio o 20 000 wejść na miesiąc. 

Kwota przeznaczona na dofinansowanie daje możliwość pozyskiwania wejść osób z grupy docelowej: sponsorów, osób wpłacających 1% podatku, osób szukających pomocy czy rozwoju dzięki Twojej fundacji.

Jak to działa? Poniżej 5 kroków do uzyskania i wykorzystania grantu.

1

Warunki otrzymania dofinansowania

Są dwa warunki otrzymania środków: Fundacja musi posiadać status Organizacji Pożytku Publicznego oraz musi posiadać stronę internetową. Twoja fundacja nie posiada strony internetowej? Nie martw się, temu problemowi również zaradzimy!

2

Pozyskanie środków

Przy wsparciu agencji marketingowej RekinySukcesu.pl (po podpisaniu umowy na współpracę) Twoja fundacja składa wniosek o pozyskanie 10 000 USD miesięcznie na reklamę. Czas rozpatrywania wniosku to od kilku do kilkunastu dni.

3

Otrzymanie dofinansowania

Po otrzymaniu dofinansowania zostaną utworzone pierwsze kampanie reklamowe w sposobie rozliczania za kliknięcia. Będziesz mógł wykorzystać budżet na kampanie związane np. z pozyskiwaniem 1%, dofinansowaniami czy codziennymi działaniami fundacji.

4

Optymalizacja i rozwój

Pamiętaj, że podobnie jak strony internetowe, kampanie muszą być stale nadzorowane i rozwijane. Dzięki temu można znacząco zwiększyć liczbę wejść na stronę internetową osób z grupy docelowej Twojej reklamy.

5

Na deser

Jeśli gremium, które przyznaje dofinansowanie, stwierdzi, że Twoja kampania jest prowadzona efektywnie istnieje możliwość zwiększenia otrzymanego dofinansowania z 10 000 USD/miesiąc do 30 000 USD/miesiąc.

 

Potrzebujesz dofinansowanie dla Twojej fundacji?

 

Skontaktuj się z nami!

image

Poczuj się jak Rekin w wodzie!

Efektywność to najważniejszy parametr cechujący skuteczne działania w Internecie. Agencja Marketingowa RekinySukcesu.pl wie jak osiągnąć wysoką efektywność w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu.

Ponad 100 zadowolonych Klientów, ponad 300 przeszkolonych osób, a nam ciągle mało. Już więcej niż 9 lat spędzili użytkownicy na wykonanych przez nas stronach internetowych. Dzięki temu o Twoim Kliencie wiemy wszystko, a nawet i więcej. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć w jeden z przycisków poniżej.

 

Konfigurator Kontakt