Zjedź na dół
Agencja marketingowa

Ocean pomysłów?

Wiemy jak przekuć
je na sukces w Internecie!

 

Sprawdź nas

Wybrane realizacje

 • Ebiegi.pl

  Znajdziecie tutaj większość biegów organizowanych w naszym kraju. Sposób wyszukiwania biegów jest bardzo prosty i intuicyjny. Biegi można sortować według...
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
Strony internetowe to najważniejsza gałąź naszej działalności.

Strony internetowe dla firm

W dzisiejszym świecie zaprojektowanie strony internetowej staje się koniecznością i niezbędnym minimum dla każdej nowoczesnej firmy. Jest to najlepsza forma reklamy, która przysparza najwięcej Klientów, a co za tym idzie - generuje największe dochody.

Dla nas projektowanie stron www to nie tylko wyzwanie, ale i ogromna przyjemność. Wszystkie nasze realizacje cechuje bardzo wysoki poziom estetyki, funkcjonalności i użyteczności. Tworzenie profesjonalnej strony internetowej zaczynamy od analizy potrzeb klienta oraz analizy rynku i konkurencji. Na tej podstawie sugerujemy najskuteczniejsze rozwiązania.

Zrealizowane przez nas strony internetowe są innowacyjne oraz zgodne z aktualnymi trendami i standardami. Dbamy o to, aby były one bezpieczne, wydajne i zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek.

Głównym obszarem naszej działalności jest Dolny Śląsk, ale nie ograniczamy się do żadnego obszaru. Dlatego zapraszamy zarówno klientów z Wrocławia, Kłodzka, Oławy, Opola, Jeleniej Góry, Legnicy, Lubina, Świdnicy, Dzierżoniowa, Polkowic, Środy Śląskiej, jak i z dalszych rejonów Polski, a nawet i świata. Mamy na swoim koncie także realizacje dla klientów z Warszawy i innych obszarów kraju, a i zlecenia z Marsa również się podejmiemy.

Strony internetowe Wrocław

Nasze skuteczne elementy stron www

dbamy o kopie bezpieczeństwa

Kopie bezpieczeństwa

dbamy o Twoje bezpieczeństwo i robimy automatyczne kopie

wizualne dopasowanie treści

Prezentacja treści

wizualne dopasowanie treści zapewni przejrzystość Twojej stronie

użycie Captchy

Bezpieczne formularze

dzięki użyciu Captchy chronimy Cię przez zalewem spamu

wysoka pozycja w wyszukiwarce

SEO

daj się odnaleźć w wyszukiwarce w gąszczu innych firm

statystyki Google Analytics

Google Analytics

statystyki pomogą w dokładnym poznaniu Twoich klientów i ich potrzeb

ułatwienie komunikacji czat

LiveChat

ułatwienie komunikacji z Klientem przy pomocy szybkiego czatu

ładne galerie

Wyjątkowe galerie

dobrze przygotowane zdjęcia zapewnią świetny efekt wizualny

elektroniczny biuletyn

Newsletter

dotrzyj ze swoimi produktami do jak najszerszego grona odbiorców

mapa dojazd

Mapa z dojazdem

łatwiejszy dojazd Twoich Klientów do firmy

menu mobilne

Mobilne menu

intuicyjna obsługa menu na Twoim smartfonie

wtyczki do portali społecznościowych

Wtyczki społecznościowe

integracja strony z portalami społecznościowymi to krok w stronę sukcesu

łatwy w obsłudze panel admina

Intuicyjny panel admina

pozwoli Tobie na samodzielne zarządzanie treściami na stronie

Wykorzystujemy nowoczesne technologie

HTML5

HTML5

CSS3

CSS3

LESS

LESS

Joomla

Joomla

jQuery

jQuery

Rozwiązania gotowe na wszystkie urządzenia!

Responsive Web Design
Responsive Web Design
Responsive Web Design

Tworzymy skuteczne rozwiązania oparte o RWD (Responsive Web Design). Co to jest RWD? To dostosowanie się strony internetowej do różnego rodzaju urządzeń mobilnych (smartfonów, tabletów). Podstawową cechą RWD jest to, że automatycznie wykrywa i dostosowuje stronę do urządzenia, na którym jest wyświetlana.

Czy wiesz, że w Polsce blisko połowa internautów do łączenia się z Internetem używa urządzeń mobilnych? Ten trend będzie tylko wzrastał, więc jeśli Twoja strona www nie jest przyjazna dla urządzeń mobilnych, najwyższy czas to zmienić.

Wykonujemy responsywne strony dopasowane nie tylko do urządzeń mobilnych, ale także do dużych rozdzielczości - Full HD i wyżej. Strony przez nas wykonane wyświetlają się prawidłowo na różnych urządzeniach z różnymi systemami operacyjnymi - na iOS, Windows Phone, Android.

Pełne testowanie na najpopularniejszych przeglądarkach

Ważnym etapem w procesie tworzenia strony internetowej są testy przeglądarkowe. Każda przeglądarka posiada własny silnik i różnice w implementacji standardów co powoduje rozbieżności w wyświetlaniu się strony. My te rozbieżności niwelujemy do zera i modyfikujemy wygląd strony w taki sposób, by jej design wyświetlał się zawsze tak samo, bez względu na to czy używasz Google Chrome czy Internet Explorer.

Agencja interaktywna Wrocław testuje strony na 5 najpopularniejszych i zaktualizowanych do najnowszych wersji przeglądarkach - Google Chrome, Mozilla Firefox, Safari, Opera i Internet Explorer.

Google Chrome

Google Chrome

Mozilla Firefox

Mozilla Firefox

Safari

Safari

Opera

Opera

Internet Explorer

Internet Explorer

Strony www Wrocław

Najwyższy poziom bezpieczeństwa

Strony internetowe Wrocław

Wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo Twoich danych dlatego wykonujemy regularne, pełne kopie strony (bazy danych + wszystkie pliki), wysyłane na zewnętrzny serwer. W razie ataku czy innego nieprzewidzianego zdarzania w ciągu 24h przywracamy stronę do stabilnej wersji.

Korzystamy ponadto z zaawansowanych narzędzi zabezpieczających przed atakami: korzystamy z narządzi automatyzacji, informujących np. czy strona się wyświetla, dostajemy raporty o niestandardowych zmianach na stronie, jesteśmy objęci nadzorem 24h administratora serwera, maskujemy adresy stron, nasze strony są zabezpieczone przed atakiem brute force.

Stale dbamy o bezpieczeństwo Twojej strony internetowej

Najskuteczniejsza analityka internetowa dla firm

Prawidłowo instalujemy kod śledzenia GATC na każdej podstronie. Zajmujemy się analizą ruchu na stronach Klientów i oceniamy, który rodzaj ruchu jest efektywny i które działania generują najwięcej przychodów.

Śledzimy cele biznesowe. Przykładowym celem może być zliczanie ilości wyświetleń tzw. Thank You Page dla formularzy kontaktowych.

Ustawiamy alerty niestandardowe, które informują nas o tym, co dzieje się na stronach naszych Klientów - jesteśmy cały czas na bieżąco! Dodatkowo wykluczamy swoje IP, aby dane z Google Analytics były bardziej wiarygodne.

Analityka treści

Analityka treści

Analityka społecznościowa

Analityka social media

Analityka reklam

Analityka reklam

Analityka konwersji

Analityka konwersji

Analityka danych mobilnych

Analityka danych mobilnych

Google Analytics

Błyskawiczne wczytywanie stron

szybkie wczytywanie stron
PHP 7.0

W naszym autorskim szablonie, opartym o najnowszą wersję Joomla (3.8.7) używamy najnowszej wersji PHP 7.2. Nowa wersja PHP jest ponad dwukrotnie szybsza od swojego poprzednika oraz zużywa znacznie mniej pamięci. To znacząco przekłada się na szybkość ładowania stron.

Ponadto strony tworzone przez nas mają włączony cache (pamięć podręczną), włączoną kompresję gzip, zunifikowany kod CSS i JS, lazy-load i skompresowane zdjęcia, co nadaje dodatkową szybkość i skraca czas ładowania.

Krótki czas ładowania strony
to wyższa pozycja w wyszukiwarce

Krótki czas ładowania strony

Proste i intuicyjne zarzadzanie treścią

Dlaczego Joomla? Odpowiedź jest prosta - to jeden z najlepiej napisanych systemów zarządzania treścią (CMS). Wprowadzenie i aktualizacja treści to dwa kroki - wpisz i opublikuj. Dzięki modułowej budowie można dodać do serwisu każdy rodzaj usług i funkcji. Ponadto Joomla jest bezpłatnym oprogramowaniem więc nie płacisz za jego licencję.

Uczestniczymy w społeczności Joomla. Prowadziliśmy także wykłady na Joomla Day 2015 - zobacz.

Wspieramy tych klientów, którzy decydują się sami aktualizować swoją witrynę - doradzamy i przeprowadzamy szkolenia z obsługi strony. Większość z nich z powodzeniem zarządza treściami na swoich stronach.

Prosta aktualizacja treści

Prosta aktualizacja treści

Elastyczna struktura

Elastyczna struktura

Niskie koszty

Niskie koszty

Rozwój gwarantowany

Rozwój gwarantowany

Wybrane realizacje

 • Ebiegi.pl

  Znajdziecie tutaj większość biegów organizowanych w naszym kraju. Sposób wyszukiwania biegów jest bardzo prosty i intuicyjny. Biegi można sortować według...
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10

image

Poczuj się jak Rekin w wodzie!

Efektywność to najważniejszy parametr cechujący skuteczne działania w Internecie. Agencja marketingowa RekinySukcesu.pl wie jak osiągnąć wysoką efektywność w błękitnym i czerwonym oceanie marketingu.

Ponad 100 zadowolonych Klientów, ponad 300 przeszkolonych osób, a nam ciągle mało. Już więcej niż 9 lat spędzili użytkownicy na wykonanych przez agencję interaktywną Wrocław stronach internetowych. Dzięki temu o Twoim Kliencie wiemy wszystko, a nawet i więcej. Nie uznajemy kompromisów. Dlatego warto kliknąć w jeden z przycisków poniżej.

 

Konfigurator Kontakt

Rekiny Mobile Menu